1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ankara ve İstanbul 187 Bekçi Alım Sınav Yerleri Açıklandı
Ankara ve İstanbul 187 Bekçi Alım Sınav Yerleri Açıklandı

Ankara ve İstanbul 187 Bekçi Alım Sınav Yerleri Açıklandı

İstanbul ve Ankara 187 bekçi alım sınan yerleri açıklandı. Adaylar için verilen link adresinden sınav yeri giriş belgesi alabilirler. İşte 2019/2.dönem sınav giriş belgeleri sunulmuştur.

A+A-

İstanbul ve Ankara 187 bekçi alımı sınav yerleri polis akademisi başkanlığı tarafından açıklandı. 2019/2 bekçilik alımı sınav başvuru yerleri tebliğ niteliği taşımaktadır. Polis akademisi başkanlığı açıklaması olarak ilan edildi.

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavına Katılacak Adayların Şahsen Başvuru ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri ile Tarihleri (Ankara ve İstanbul İlçeleri).

Giriş Sınavına Katılacak Adayların şahsen başvuru ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı. 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, ön sağlık kontrolü yapılacakları başvuru merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile polis akademisi internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.

İlan edilen tarihte ve başvuru merkezinde adayların şahsen müracaatları alınıp ön sağlık kontrolü uygulanacaktır. Bu aşamalardan başarılı olan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler