Antalya Belediyesi önlisans ve lisans mezunu 10 memur ilanı

Antalya Belediyesi önlisans ve lisans mezunu 10 memur ilanı

Antalya iş ilanları dahilinde yayımlanan kamu personeli alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre; 10 kişilik kontenjan ile memur alımı yapılacağı açıklandı. İlgili ilanlara yönelik başvuru kılavuzu yayımlandı. İşte detaylar…

Belediye personel alımları dahilinde beklenen kamu personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanlığında bağlı Yerel Yönetimler aracılığı ile yayımlanan ilanların başvuru süreci ve başvuru şartları belli oldu.

Antalya İş İlanları

Akdeniz Bölgesi istihdam merkezlerinden bir tanesi olan Antalya kenti iş ilanları dahilinde yayımlanan yeni ilanlara göre; ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti vermeye devam eden Gazipaşa Belediyesi tarafından personel alımı yapılacağı açıklandı.

Söz konusu alımlara göre; Gazipaşa Belediyesi bünyesinde memur alımı unvanı ile yapılacak olan istihdamlara ait başvuru süreç bilgileri, ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

İlan Unvan Bilgileri

Gazipaşa Belediyesi Memur Alımı ilanı dahilinde açıklanan verilere göre; toplamda 10 kişilik kamu personeli alımı yapılacaktır. 9. Ve 10. Dereceden yapılacak olan alımlar için iki farklı personel alım ilanı yayımlanmış olup; ilk alımlar için 7 kişilik kontenjan açılmıştır. İkinci alımlar 10. Dereceden kadrolu memur alımı için açılmış olup; 3 kişilik kontenjan ile sınırlı tutulmaktadır.

Başvuru Süreci

Antalya Gazipaşa Belediyesi kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların 19 Ağustos 2020 tarihinden itibaren başvuru işlemlerini yapabilecekleri ilan edildi. Adaylar başvuru kılavuzunda yer alan belgeler ile birlikte en geç 21 Ağustos 2020 tarihine kadar belediye resmi internet adresi üzerinden elektronik ortamda online olarak başvuru yapabilecektir.

Ayrıca başvurular için Gazipaşa Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla başvuru yapmak mümkün olacaktır.

Başvuru Şartları

Antalya Gazipaşa Belediyesi 10 memur alımı için verilen bilgilere göre; adayların önlisans ve lisans mezunu olmaları talep edilmektedir. 7 kişilik alım dahilinde başvuru yapacak olan adayların herhangi bir lisans programından mezun olmak şartı haricinde KPSS P3 puan türünden en az 60 puana sahip olmaları gerekirken;  3 kişilik alımın ise herhangi bir önlisans programından mezun olmak şartı haricinde KPSS P93 puan türünden en az 60 puana sahip olmak şartı ilave edildiği ilan edilmektedir.

Gazipaşa Belediyesi 10 memur alımı başvuru detayları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.