1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aralık Ayı 11 Kamu 2195 Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu
Aralık Ayı 11 Kamu 2195 Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Aralık Ayı 11 Kamu 2195 Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Aralık ayı 11 kamu kurum ve kuruluşu 2195 memur ve kamu personeli alımı başvurusu alınacak. Bu kapsamda hangi kurum ne gibi şartlarda ve hangi tarih aralığında başvuru kabul edeceğini hazırladık. Alım içerik detayları ve kılavuzları verildi.

A+A-

Aralık ayı içerisinde başvuruları alınacak olan 11 kamu kurumu 2195 memur ve kamu personeli alımı haberini sizler için derledik. Başvuru yapacak adaylar öncelikle o kurumun yayımladığı haber detayda bulunan kılavuzu incelemesi önem arz ediyor. Bu kapsamda başvuru yapacaklar tarihlere dikkat etmesi gerekiyor.

Devlet Arşivleri Başkanlığı tarafından alınacak 76 kamu personeli başvuruları 2 Aralık'ta başlayacak. Kadrolar arasında restoratör, tekniker, teknisyen, mühendis, diyetisyen, diğer teknik hizmetler personeli bulunuyor.

Yargıtay Başkanlığı DPB üzerinden yayınladığı ilan ile 95 zabıt katibi ve sözleşmeli personel alımı yapacağını adaylara duyurdu. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapacağı ilan için detaylar ve kılavuz verildi.

Sayıştay Başkanlığı 11 devlet memuru alımı Ankara için istihdam edilecek. KPSS puanı ve sözlü puanın aritmetik ortalaması ile alınacak personeller kadro ve derecelerine göre yüksek ücretle çalıştırılacak. Başvuru koşulu ve şartlar için detaylar verildi.

Ulaştırma Bakanlığı 5 Müfettiş Yardımcısı Alımı 29 Kasım 2019 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda 29 Aralık'ta yapılacak yazılı sınavla 5 müfettiş yardımcısı alımı için bakanlığa gidilerek şahsen müracaat edilecek.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından beklenen yeni bir haber geldi. Açıklanan ilanda ise 25 Kasım ile 9 Aralık 2019 tarihleri arasında 9 personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Marmara Üniversitesi 5 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını adaylara duyurdu. Bu kapsamda alınacaklara yüksek meblağ maaş verilecek olup KPSS puan sıralamasına göre alım gerçekleşecektir.

Kalkınma Ajanasları'nın çeşitli illerde istihdam edeceği memurlar derecelerine göre 4-7 bin lira arasında aylık maaş alabileceklerdir. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA), Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), Kuzeydoğu Kalkınma Ajansı (KUDAKA), Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) kamu personeli alımı için ayrı tarih ve şekillerde başvuru yapılası istenilmektedir.

Gelir İdaresi Başkanlığınca alınacak koruma güvenlik memuru ile şoför başvuruları Aralık'ta başlayacak. GİB bünyesinde yurdun 4 bir yanına 45 devlet memuru atanacak.

ÖSYM 1749 memur alımı merkezi atama kapsamında KPSS 2019/2 tercih işlemleri için kılavuz ve kurumlara kadro dağılımları yayımlandı. Memur alımına başvuru ve tercih işlemleri detayları adaylar ile paylaşıldı. adres ve kadro dağılımı verilmiştir.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV 4 şehre 4 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Alımı gerçekleşeceklere sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro görevlisi unvanı verilecektir. Kamu için alımları İstanbul, Kütahya, Bingöl ve Ordu şehirleri yapacak.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan mütercim kadrosunda 30 memur alımı başvuru şartlarında bugün değişikliğe gidildi. KPSS şartında değişikliğe gidilmesinin ardından birçok adayı etkileyecek karar yayımlandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı eğitim fakültesi mezunu 60 öğretmeni kadrosuna katacak. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan daha önce öğretmen ataması yapan Diyanet'in ilanı öğretmen alımı gerçekleştirecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 14 memur alımında ataması yapılacak adaylar İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin illerinde devlet memuru görevlerini icra edecekler. Başvuruların online yapılıyor.

Tarım Bakanlığı yayımladığı alım ilanında 1 CBS yazılım uzmanı, 2 yazılım uzmanı, 1 kıdemli web yazılım uzmanı, 1 kıdemli ağ uzmanı, 1 ağ ve güvenlik uzmanı, 2 sistem uzmanı ve 1 kıdemli sistem uzmanı olmak üzere 9 kamu personeli istihdam edilecek.

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü 5 kamu personeli alımı için resmi ilan yayımladı. Yayımlanan ilana başvuruların şahsen yapılacağını duyuruldu.

Nükleer Düzenleme Kurumu Genel İdari Hizmetler sınıfından 9.derece kadroya giriş sınavı ile 40 Nükleer Düzenleme Uzman Yardımcısını kurumunda istihdam edecek. Başvuruların şahsen yapıldığı ilanda 2 Aralık bitimine kadar yapılacak.

Tüm alımları takip etmek için memur alımı sayfamızı ziyaret ediniz. cep uygulamamızı indirerek hemen haber alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum