Ardeşen Belediyesi Bay Bayan Kadrolu Zabıta Memuru Alımı

Ardeşen Belediyesi Bay Bayan Kadrolu Zabıta Memuru Alımı

Ardeşen Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile bay bayan kadrolu zabıta memuru alım ilanı yayınlamıştır. Alım sözlü sınav ile sonuçlandırılacaktır.

Rize Ardeşen Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile 3 bay bayan adayların başvuru yapabileceği kadrolu zabıta memuru (Kamu Personeli Alımı) alımı olarak ilan yayınlamıştır. Başvuruları 26 Kasım 2018 ile 30 Kasım 2018 tarihinde yapılacaktır.

Ardeşen Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru (memur alımı) alınacaktır.

Adaylar herhangi bir dört yıllık lisans mezunu olması ve KPSS 2018 yılı puan türünden 70 puanı olması başvuru için yeterlidir.

Adaylar İş Talep Formu. Nüfus cüzdanı fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet Belgesi. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği. Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyanı. 2 adet vesikalık fotoğraf ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir.

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları,  istenilen diğer belgelerle birlikte 26 Kasım 2018 gününden 30 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.00-16.30 arasında) Belediye Yazı işleri Müdürlüğü (Ardeşen Belediyesi Ana Hizmet Binası Merkez Mahallesi Atatürk Cad. No. 127 Ardeşen/RİZE)  teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Rize Ardeşen Belediyesi kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.