ASELSAN KPSS Şartsız Personel Alımı Başvuruları Alınacak! 2020 Aralık

ASELSAN KPSS Şartsız Personel Alımı Başvuruları Alınacak! 2020 Aralık

ASELSAN tarafından 2020 yılı personel alımları kapsamında Aralık 2020 için başvurular alınıyor. Aselsan personel alımı başvuru süreçleri ve kimleri Aselsan iş başvurusu yapabileceğine dair detaylar haberimizde.

ASELSAN'a yeni personel alımları kapsamında Aralık 2020 iş başvuruları başladı. ASELSAN personel alımı süreçleri, işe alım kriterleri ile tüm başvuru şartlarını bu haberimizde hazırladık. Kıbrıs İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi’nde çalışmak ve ileri araştırma faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı tüm detayları şu şekildedir.

ASELSAN Personel Alımları Başvuru Süreci

Aselsan iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, internet sitesinde yer alan iş başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Başvuru formu öncesinde adayların kullanıcı kaydı oluşturarak başvuru ekranından tüm işlemleri yapabileceklerdir.

Kayıt için aktif bir e-posta adresi, T.C. Kimlik numarası bilgisi ile işlemler gerçekleştirilebilecektir. Şifre doğrulama işlemi sonrası adaylar ASELSAN İş Başvuru Sistemi ekranına yönlendirilecek ve başvurularını tamamlayabileceklerdir. Başvurular Aralık 2020 içerisinde yapılabilir.

Lise-Önlisans-Lisans Mezunu İşe Alım Kriterleri

Lisans veya üstü mezunu adaylar için işe alım kriterleriyle lise ve önlisans mezunu olan adaylar için Aselsan tarafından detaylı hazırlanan işe alım kriterlerinin incelenmesinde fayda vardır. Aşağıdaki Aselsan İşe Alım Kriterlerine hazırladığımız bağlantıdan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

ASELSAN Personel Alımı Mezuniyet Şartı

Kıbrıs İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi’nde çalışmak ve ileri araştırma faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere mühendis alımı yapılacaktır. Bu kapsamda üniversitelerin

Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Haberleşme/Mikrodalga konularında Yüksek Lisans veya Doktora yapmış olan adaylar başvuru yapabilecektir.

ASELSAN Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, RF/Mikrodalga tasarımın yapıtaşlarını oluşturan konuların herhangi birisinde veya birkaçında bilgi sahip olan, Aktif/pasif RF/MW malzemelerle ilgili detaylı bilgi birikimine sahip olan, RF/MW tasarımla ilgili benzetim programlarını (ADS v.b.) kullanabilen, RF/MW ölçüm ve tasarım tekniklerini kullanabilen adayşar başvuru yapabilecektir.

Meta-malzemeler, RF güç yükselteçleri veya anten tasarımı konularından birisinde tercihen deneyimi olan, Üniversiteler ile ortak araştırma yapma ve çalışma kültürüne sahip olan, Analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, Yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ve öğrenmeye istekli, Takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, proaktif ve disiplinli, Dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç veri ve sonuç odaklı olma şartı aranmaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum