ASSİST şehirlere 135 müşteri temsilci alım ilanı başvuruları

ASSİST şehirlere 135 müşteri temsilci alım ilanı başvuruları

ASSİST şirketi tarafından 2020 personel alımları kapsamında yayımlanması beklenen istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Müşteri temsilcisi alanlarında yayımlanan istihdam bilgileri ve şehir bilgileri haberimizde yer almaktadır.

2020 personel alımı ilanları tüm hızı ile yayımlanmaya devam ediyor. Farklı kurum ve kuruluşların yayımlandığı kamu personeli alım ilanlarının haricinde birçok alanda özel sektör şirketleri de personel alımlarına dair güncel başvuru duyurularında bulunuyor.

Türkiye genelinde özellikle bilişim ve iletişim sektöründe gereksinim duyulan özel sektör çalışanları için yayımlanan personel alımları dahilinde çok sayıda istihdam başvuru kabul edilirken; önemli merkezlerden bir tanesi olarak faaliyetlerine devam eden ASSİST şirketi tarafından çok sayıda personel alımı için başvuru kriterleri yayımlandı.

Müşteri Temsilcisi Alımları

ASSİST bünyesinde yapılacak olan istihdamlar için kurumun resmi internet adresinden yapılan açıklamalara göre son olarak Diyarbakır; Burdur; Samsun ve Aydın illerinde müşteri temsilcisi alınacağı ilan edildi.

Başvurular için kriterler beli olurken; site arayüzünde yer alan Türkiye haritasında işaretli olan sarı renkli şehirlere istihdam için başvuru yapmak mümkün olacaktır.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak olan adayların görevleri itibari ile hem ikna kabiliyetine hem de görüşme yönetim bilgilerine sahip olması aranan şartlar arasında önem kazanmaktadır. Şirket tarafından belirlenen başvuru kabul şartlarına göre ise adayların Diksiyonlarının düzgün olması, En az lise mezunu olunması, 18-35 yaşları arasında olunması ve Telefonda etkili iletişim kurabilen personel adayları olması gerekmektedir.

Adayların aynı zamanda ikna ve analiz yeteneğine sahip olan adaylar olması gerekirken; Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek adaylar arasından MS Office programlarını kullanabilen adayların tercih edileceği ve İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen adayların iş  başvurularında avantajlı olacağı beyan edilmektedir.

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması şirket kurallarına göre yerine getirilmesi gereken bir şart olarak ön plana çıkarken; yapılacak olan başvurular şirket resmi sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.