1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Aydın Belediyesi 4 İşçi Alımı İlanı
Aydın Belediyesi 4 İşçi Alımı İlanı

Aydın Belediyesi 4 İşçi Alımı İlanı

Aydın Koçarlı Belediyesi işçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak işçi sayısı 4 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 21 Nisan 2017 Cuma Günü son bulacaktır.

A+A-

Aydın Koçarlı Belediyesi İşçi Alımı Başvuracak Adaylarının İlköğretim Bir okuldan mezun olmaları Yeterli gelmektedir ayrıca KPSS şartı Yoktur. Diğer Özel Şartlara Buradan Ulaşabilirsiniz. Çalışma adresi Aydın İlidir.

4 Personel alımına, Durumu Sadece Normal  ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Alınacak Personeller Koçarlı Belediyesi 1 Kişi Makam Şoförü, 1 Kişi Otobüs Kaptanı ( Şoförü), 2 Kişi Şoför ( Yük Taşıma) Personeli Olarak Çalıştırılmak üzere İstihdam edilecektir. Durumu Uyan adaylar için 21 Nisan 2017 Cuma Günü Mesai Bitimine Kadar Müracaat etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca 15 Mayıs 2017 Günü Noter Huzurunda Başvuruda Bulunan Adaylar Arasından Kura çekimi yapılacak Olup Bu Kura Çekilişleri Sırayla, Makam Şöforü Saat 09: 30 Otobüs Kaptanı ( Şoförü ) Saat 11:00, Şoför ( Yük taşıma) Saat 13:30 da Noter Huzurunda Yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işveren Kamu Kuruluşu tarafından davet edildikleri hâlde geçerli sebepler dışında katılmayan, sınava Girmeyen, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

İlana Durumu uyan ve başvurmak isteyen Adaylar işkur Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Otobüs Kaptanı (Şoförü) Psikoteknik Belgesini, SRC2 Belgesi, SRC4 Belgesi, Güvenli Sürüş Teknikleri Bitirme Belgesiyle Beraber İş İlan No (00003707529) ile Şoför-Yük Taşıma İş İlan No (00003707424) ile Makam Şoförü İş İlan No (00003707409) ile Ayrıca Şahsen Müracaat etmeleri Gerekmektedir.

Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş ilanları Kariyer İlgili kamu kurum ve kuruluşunun istediği şartları taşımayan ve bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Ayrıca 28 Nisan 2017 Cuma Günü saat 17:30 a Belediye Başkanlığı Yazı işleri Müdürlüğüne Başvuruda bulunan Adayların istenilen belgelerin asıllarını Göstermeye Bizzat Adayların Gitmesi Gerekmektedir. Posta, Kargo, Mail gibi yollarla yapılan Müracaatlar Kabul edilmeyecektir.

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.