1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Aydın Ovası Sulama Birliği 3 Personel Alımı
Aydın Ovası Sulama Birliği 3 Personel Alımı

Aydın Ovası Sulama Birliği 3 Personel Alımı

Aydin Ovası Sulama Birliği tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi (Tam Süreli) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 29 Haziran 2017 Perşembe tarihinde sona erecektir. Adayların maaşı ise asgari ücret olarak belirtilmiştir.

A+A-

Aydın Ovası Sulama Birliğince personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı) unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi (Tam Süreli) süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 29 Haziran 2017 Perşembe tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003856293 iş ilan numarası ile İş-Kur Resmi İnternet sitesine veya Aydin Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne 29 Haziran 2017 Perşembe tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Nezaretçi Ve Ustabaşı (Su İstihsal Ve Dağıtımı) alımı için : Belirtilen meslekte en az 8 yıl çalıştığını belgelemek ve sulama birliklerince birlik bünyesinde çalıştığına dair yazı getirmesi gerekmektedir. Arazide ve vardiyalı çalışmasına herhangi bir engeli bulunmaması gerekmemektedir. Adaylarda A2 sürücü belge şartı da aranmaktadır. Adaylara asgari ücret verilecektir.

İşe alımlar kura ile gerçekleştirilecek olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Birlik Başkanlığı Hizmet Binası’nda 14 Temmuz 2017 tarihinde saat 14:00’te kura çekimi gerçekleştirilecektir.

İstenilen belgeleri belirtilen gün ve saate kadar (Kimlik, diploma, ehliyet aslı ve fotokopileri, SGK hizmet dökümü ve Çalıştığını gösterir yazı) elden bizzat teslimine gelmeyen adaylar noter kura çekimine dahil edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.