Aydın’da 407 Şirket Binlerce Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Aydın’da 407 Şirket Binlerce Personel Alımı Gerçekleştiriyor

İŞKUR aracılığı ile kamuoyunun bilgisine sunulan personel alımı ilanlarına dair detaylı bilgiler ilgili vatandaşlara iletilmeye devam ediyor.

Milyonlarca işsiz vatandaşın sorununa çare olabilmek ve bu kişileri ekonomide doğrudan etki sahibi yapabilmek amacı ile geliştirilen istihdam seferberliği adımlarının bir yenisi daha atılarak; 81 ilde ilanlarının yayımlanması çalışmaları devam ediyor.

İŞKUR vasıtası ile ilgili vatandaşların bilgisine sunulan personel alımı ve işçi alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre özellikle perakende satış yapan sektörde yer alan firmaların yoğun şekilde personel alımı yaptığı görülüyor.

İşsiz vatandaşlar veya iş değişikliği tercih etmek isteyen vatandaşların da ilgili ilanlara şahsen ve tek tık ile başvurmaları mümkün hale geliyor. Onlarca sektörde binlerce farklı unvan ile yayımlanan ilanlardan en uygun olanları tercih etmek, iş sahibi olabilmek için yeterli hale geliyor.

İŞKUR resmi sitesinden yayımlanan ve uygun olduğu takdire doğrudan başvuru yapılabilen işlere şahsen başvuruların tamamlanabilmesi için ise gerekli olan tel şey ilgili ilanın takip numarası oluyor.

Örneğin Aydın kentinde yayımlanan 407 farklı ilandan Mutfak Görevlisi olarak başvuru yapmak isteyen adaylar, 7 kişinin alınacağı istihdam ilanı için 00004941101 numaralı ilandan iş başvuru sürecini takip etmeleri gerekmektedir.

Bir diğer yandan 10 kişinin istihdam edileceği ve Otelde Meydancı olarak Genel Alan Temizleme ve Düzenleme Görevlisi unvanı ile istihdam edilmek isteyen adayların da 00004947367 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir. 

İŞKUR ilanlarına erişebilmek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.