Azimli Doktor 6 Üniversite Bitirdi

Azimli Doktor 6 Üniversite Bitirdi

Atıcılar Sağlık Merkezi Aile Hekimi olarak görev yapmakta olan Taner Ödemiş, idarecilik yaptığı zamanlarda karşılaştığı sorunların üstesinden gelebilmek için 6 üniversite bitirdi.

Okumanın Yaşı Yok 
Bursa’da devlet hastanesinde 10 yıl boyunca yöneticilik görevi yapan Ödemiş, bu süre zarfında devleti kandırmaya yönelik çok sayıda girişimle karşı karşıya kaldığını ifade etti. Bu tür konulardan anlamayan bir idarecinin ise devlete zarar verebileceği düşüncesiyle tüm bunların bölümlerini okumaya karar verdi. İlk olarak hastanenin bilgisayarlarında yaşanan sıkıntı karşısında dolandırılmaktan kurtulan Doktor Ödemiş, bilgisayar programcılığı okumaya karar verdi.

Bu bölümü bitirdikten sonra İşletme, Adalet ve emlakçılık bölümlerini de bitirdi. İşletme alanında mastır da yapan Doktor Ödemiş adeta okumanın yaşı olmadığını bir kez daha ispatlamış oldu. 

Ödemiş bilginin zararı olmayacağını ifade etti ve her türlü bilginin faydalı olduğunu aktardı. Ödemiş hali hazırda aile hekimi olarak görev yapmaya devam ediyor. Geleceğe dair herhangi bir açıklamada bulunmayan Ödemiş’in okumaya devam etmesi kuvvetle muhtemeldir. Gelecek nesillere de örnek teşkil eden bu davranışı ile çocuklarını yetiştiren Ödemiş, çocuklarının da mimarlık bölümünde okuduğunu ifade etti. 

Günümüzde bir alanda ihtisaslaşma daha da çok popüler bir hal alırken farklı alanlardan eğitim almak da genel kültürü artırmaktadır. Ayrıca olaylara farklı bir bakış açısıyla bakabilmek açısından da bu eğitimlerin son derece önemli olduğunu ifade etmek gerekir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.