Bahşılı Belediye Sporcu ve Personel Alımı Şartları

Bahşılı Belediye Sporcu ve Personel Alımı Şartları

Kırıkkale Bahşılı Belediye Başkanlığı sporcu ve personel alımı ilanı İŞKUR üzerinden adaylara duyurdu. Alım iki farklı branş ve iki farklı statüde yapılacaktır. Verilen başvuru şartları taşıyan adaylar arasından noter kurası ile alım yapılacaktır.

İŞKUR yeni yayınladığı ilanda daimi ve geçici statüde personel alımı yapacağını duyurdu. Sporcu ve personel alımı şartları arasında çok farklı belgeler istenmektedir. Sporcu alımı şartları arasında E sınıfı ehliyet 5 yıl deneyimli ve yardımcı antrenörlük 5 yıl deneyim talebi bulunuyor. Ayrıca 18 ile 36 yaş sınırı konuldu.

Kick bosk sporcu alımı 1 kişi; Daimi iş statüsünde alım gerçekleşiyor. Sadece ilkokul mezunları başvuru yapabilir. 36 üst yaş sınırlı. E sınıfı ehliyet sahibi ve 5 yıl deneyimli olması gerekmektedir. Yardımcı antrenörlük belgesine sahip ve 5 yıl deneyim sahibi olması istenmektedir. Bu şartlarda olan adaylar arasından noter kurası ile alım yapılacak.

Kırıkkale şehrinde ikamet ediyor olması istenmektedir. 00005509582 iş ilan numarası ile başvuru İş Kurumuna online olarak yapılacaktır.

Temizlik işçisi alımı 1 kişi; geçici statüde, ilkokul mezunu olması, 18 ile 45 yaş arasında olması gerekiyor. Başvurular 00005509540 iş ilan numarası ile bu alıma başvuru 5 Haziran bitimine kadar yapılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.