1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Bakanlık ve Belediyeler KPSS şartsız Kamu Personeli Alımı Yapılıyor
Bakanlık ve Belediyeler KPSS şartsız Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Bakanlık ve Belediyeler KPSS şartsız Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

12 Ocak 2019 tarihinde yayınlanan farklı ilanlarla bakanlık ve Belediyeler KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılıyor. Başvuruları ve hangi belediyeler işte alımla ilgili tüm merak edilenler...

A+A-

İŞKUR yayınladığı 12 Ocak 2019 ilanlarıyla bakanlık ve Belediyeler KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılıyor. Adaylar ilanların durumuna göre ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

Delice Belediyesi 1 kişi Temizlik personeli olarak alınacaktır. Personel alımı devamlı işçi statüsünde yapılacak olup başvuru yapacak adayların 14 Ocak 2019 mesai bitimine kadar Delice belediyesi personele şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Urla Belediyesi ( İzmir ) 1 kişi voleybol kursu eğitmeni olarak istihdam edilecek olup adayların eğitmenlik sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvurular şahsen 14 Ocak 2019 tarihine kadar Urla belediyesi Kadın ve Aile hizmetleri müdürlüğüne yapılacaktır.

Tire Belediyesi 1 kişi büro işçisi 1 kişi park bahçe elemanı alımına adayların 13 Ocak 2019 tarihine kadar tire belediyesi personele şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Kulp Belediyesi ( Diyarbakır ) 2 kişi temizlik elemanı olarak alınacak olup kamu personeli alımı için başvuru yapacak olanların 16 Ocak 2019 tarihine kadar Kulp belediyesi personele şahsen başvuru yapılacaktır.

Aşdağul Belediyesi ( Çorum ) park ve bahçe temizlik elemanı olarak 1 kişi alınacak olup adayların 17 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen belediye personele başvuru yapılacaktır.

Ezine Belediyesi ( Çanakkale )1 kişi mobilya ve dekorasyon personeli alımına sadece Engelli olanlar başvuru yapabilecek olup adayların şahsen 18 Ocak 2019 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor.

Bayramiç Belediyesi ( Çanakkale ) 1 kişi marangoz olarak alınacak olup adayların 14 Ocak 2019 tarihine kadar  personele başvuru yapması gerekiyor.Mardin Kültür ve Turizm Müdürlüğü 150 kişi Beden işçi alımında herhangi bir KPSS veya eğitim şartı aranmamaktadır.

Daha önce arkeolojik kurtarma kazısında çalışan ve deneyimli olanlar önceliklidir. Başvuru yapacak olan adayların Kimlik fotokopisi, sabıka kaydı ve başvuru dilekçesi ile şahsen 15 Ocak 2019 saat 8:00’de başlayarak akşam 17:00’e kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

7 kişi beden işçisi alımına başvuru yapacakların sağlık durumunun arazi ve iş koşullarına uygun olması, ayrıca adayların 2018 – 2019 yılı kazı ekip listesinde bulunanlar başvuru yapabilecektir. Başvurular 15 Ocak 2019 saat 8:00 da başlayacak olup akşam 17:00 da sona erecektir.

10 kişi sanat tarihçisi Kamu personeli alımı yapılacak olup adayların yukarıda belirtilen tarih ve saatler arasında şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Kültür ve Turizm Bakanlığı Mardin Müze Müdürlüğü 20 kişi Arkeolog alımı yapılacak olup başvuru yapacak adayların 3 yıllık deneyim sahibi olması ve daha önce bu tür kazılarda görev aldığını belgelemesi gerekmektedir.

2 kişi antropolog olarak alınacak olup adayların belirtilen gün ve saatlerde şahsen Mardin müze müdürlüğüne başvuru yapması gerekmektedir.

1 kişi harita teknikeri olarak alınacak olup adayların müze müdürlüğüne şahsen 15 Ocak 2019 tarihinde başvuru yapması gerekmektedir.

1 kişi grafiker alımında daha önce arkeolojik kazılarda görev almış olanlar başvuru yapabilecek olup adaylar şahsen Mardin müzesine başvuru yapması gerekiyor.

3 kişi Bilgisayar işletmeni alımı yapılacak olup daha önce bu tür işlerde görev almış olan adaylar öncelikli olacaktır. Başvurular şahsen müze müdürlüğüne yapılacaktır.

Delice Belediyesi ilan metni için tıklayınız. Urla Belediyesi ilan metni için tıklayınız. Tire Belediyesi ilan metni tıklayınız. Kulp Belediyesi ilan metni tıklayınız. Aşdağul Belediyesi ilan metni tıklayınız. Ezine Belediyesi ilan metni tıklayınız. Bayramiç Belediyesi ilan metni tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum