1. HABERLER

  2. MEVZUAT

  3. Bakanlıkları kapsayan 4 atama kararnamesi resmen yayımlandı
Bakanlıkları kapsayan 4 atama kararnamesi resmen yayımlandı

Bakanlıkları kapsayan 4 atama kararnamesi resmen yayımlandı

28 Mart 2020 Resmi Gazetesinde yayımlanan kararnameye göre 4 farklı bakanlığı ilgilendiren atama kararları resmen yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı onyı ile yayımlanan kararnamelere göre 13 farklı atama yapıldı.

A+A-

Cumhurbaşkanlığı onayı ile hazırlanan ve kamu aydınlatma ağlarının resmi kanallarından olan Resmi Gazetede bugün (28 Mart 2020) itibari ile yer alan atama kararnameleri yayımlandı. Atamalar 4 farklı bakanlık dahilinde gerçekleşti.

Ticaret Bakanlığına 3 Atama

İthalat Genel Müdür Yardımcılığına Murat Gören atanırken; Uluslararası Anlaşmalar ve Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Atilla Bastırmacı atandı. Ayrıca Personel Genel Müdürlüğü Yardımcılığına ise Zeki Ertem’in ataması yapıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığına 7 Atama

Tarım ve Orman Bakanlığı Müdürlüğü görevlerine il bazında 7 farklı atama yapıldı. Verilen bilgilere  göre İl Tarım ve Orman Müdürlüğü dahilinde; Aksaray için Bülent Saklav, Aydın için Ahmet Ökdem, Bilecik için Necmettin Yoldaş, Düzce için Necdet Çiçek, Iğdır için Özkan Yolcu, Sivas için Seyit Yıldız, Uşak için Ertan Keleş isimlerinin ataması yapıldı.

DSİ ve Hazine Bakanlığı Atamaları

DSİ Genel Müdür Yaradımcılığına Şadiye Yalçın atanırken; Hazine ve Maliye Bakanlığında ise Vergi Başmüfettişliğine Süheyla Uluğ, vergi müfettişliğine ise Filiz Doğan’ın ataması yapılmıştır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.