Balıkesir Belediyesi KPSS’siz Mühendis ve Temizlik Personeli ilanı

Balıkesir Belediyesi KPSS’siz Mühendis ve Temizlik Personeli ilanı

Belediye personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre; iki farklı unvanda KPSS şartsız personel alımı yapılacaktır. Balıkesir iş ilanları dahilinde mühendis ve temizlik personeli ilan detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde özellikle yerel yönetimler kademesinde hızlı bir şekilde yapılmaya devam edilen belediye personel alımı kapsamında yayımlanan son ilanlara göre; iki farklı unvanda istihdam yapılacağı ilan edilmektedir.

Belediye personel alımı kapsamında hem İŞKUR aracılığı ile hem de kamu ilan platformu vasıtasıyla yayımlanmaya devam eden istihdam ilanlarına göre ilçe belediyesi tarafından 2 farklı unvan ve süreç dahilinde iş ilanı yayımlandı.

Balıkesir İş İlanları

Balıkesir iş ilanları kapsamında beklenen belediye personel alımı için iki farklı unvanda 2 kişilik kamu personeli alımı yapılacaktır. Adayların ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti vermeye devam eden Erdek Belediyesi çalışmaları dahilinde görevlendirilecekleri beyan edilmektedir.

Unvan Bilgileri

Kamu ilan platformundan yayımlanan belediye personel alımı kapsamında 1 kişilik kontenjan dahilinde Mühendis alımı yapılacağı açıklanırken; ilgili alımın İnşaat Mühendisi unvanı dahilinde yapılacağı beyan edildi.

Ayrıca İŞKUR iş ilanları aracılığı ile yayımlanan personel alımı kapsamında Temizlik İşçi alımı yapılacağı açıklandı.

İnşaat Mühendisi İlan Detayları

Aşağıda yer alan ilan kılavuzunda belirtildiği üzere;  Erdek Belediyesi tarafından 1 İnşaat Mühendisi alımı yapılacak olup; başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezuniyet sahibi olması talep edilmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında hizmet vermeye engel teşkil edecek bir sabıka kaydı bulunmayan adayların tercih edilecekleri süreç dahilinde yapılacak olan başvuruların bugün (18 Eylül 2020) itibari ile başladığı ve 25 Eylül 2020 tarihine kadar devam edeceği açıklandı.

Yapılacak olan başvurular son başvuru tarihi saat 16:00’ya kadar Erdek Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim edilecektir.

erdek-belediyesi-001.jpg

Temizlik İşçisi Alımı

00005679147 numaralı İŞKUR iş ilanı aracılığı ile yayımlanan Erdek Belediyesi Temizlik İşçisi alımı için adayların Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanmış kamu personeli adaylarından tercih yapılacağı açıklandı.

18 yaşından büyük ve en az ilkokul mezunu adayların İŞKUR üzerinden başvuru yapabileceği ilan için Erdek Belediyesi Başkanlığı’nda 28 Eylül 2020 saat 10:00’da kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum