Balıkesir Üniversitesi KPSS'siz 115 İşçi, güvenlik ve personel alımı

Balıkesir Üniversitesi KPSS'siz 115 İşçi, güvenlik ve personel alımı

28 Mayıs 2020 İŞKUR iş ilanları yayımlandı. İlgili ilanlarda yer alan bilgilere göre; Balıkesir Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 farklı unvanda toplamda 115 personel alımı yapılacağı açıklandı. ilan başvuru şartları ve detaylar haberimizde

Üniversite personel alımı kapsamında yayımlanan istihdam ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. İŞKUR güncel iş ilanları kategorisinden yayımlanan ilanlara göre Balıkesir Üniversitesi çok sayıda KPSS şartsız personel alımı yapıyor.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Balıkesir Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan personel alımı ilan bilgilerinde yer alan ifadelere göre;21 Temizlik Personeli, 79 kişilik kontenjan ile Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ve ayrıç 15 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı açıklanmaktadır.

Başvuru Süreci

Adayların ilgili ilanlara başvuru yapabilmesi için İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden kişisel bilgilerinin kayıtlı olduğu bir üyeliğe sahip olmaları gerekmektedir. Bugün itibari ile başlayan personel alım başvuruları için 1 Haziran 2020 tarihi gün sonuna kadar online olarak İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden başvuru yapmak mümkün olacaktır.

Başvuru Şartları ve İŞKUR Takip Numaraları

15 Güvenlik Görevlisi alımları için İŞKUR iş ilanı takip numarası 00005505893 olarak ilan edilmektedir. Başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olmaları, geçerli özel güvenlik eğitim sertifikasına/belgesine sahip olmaları, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları, başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış-35 yaşını doldurmamış olmaları, Balıkesir il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

21 Temizlik Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005506626 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir. Başvurular için en az ilkokul mezunu olmak, 18-40 yaş aralığında olmak şartlarının sağlanmış olması talep edilmektedir.

79 Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli alımı için 00005506007 numaralı ilanın takip edilmesi gerekmekte olup; adayların Ortaöğretim Kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmaları şartı kriter olarak belirlenmiştir.

18-40 yaş aralığındaki adayların başvuruları geçerli olup; Balıkesir Üniversitesi dahilinde yapılacak olan toplam 115 kişilik alım için de KPSS şartı aranmıyor olup; sonuçlar 10 Haziran 2020 saat 10:00’da Balıkesir Üniversitesi Çağış Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi (Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı) adresinde çekilecek kura ile belli olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.