Bartın ve Edirne Belediyeleri 2 Büro İşçi Alım İlanı Verildi

Bartın ve Edirne Belediyeleri 2 Büro İşçi Alım İlanı Verildi

Bartın ve Edirne Belediye Başkanlıkları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 2 personelin Büro Personeli olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Bartın Belediye Başkanlığı Bartın Gıda Turizm Eğitim Ltd. Şti. ve Edirne Kırcasalih Belediyesi Personel Ltd. Şti. İŞKUR’da yaptıkları açıklamalarda alınacak 2 personelin daimi/geçici kadrolarda Büro Personeli olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Bartın Belediyesi Büro Personeli için aranan nitelikler (Geçici 1 personel)

4 yıllık üniversitelerin Uluslar arası İlişkiler Bölümü mezunu olmak, PIC programlama sertifikasına sahip olmak, Bilgisayar operatörlüğü sertifikasına sahip olmak, Motorlu taşıtlar sürücüleri direksiyon eğitimi öğreticiliği sertifikasına sahip olmak, İlk yardım sertifikasına sahip olmak ve A1 seviyesinde İngilizce sertifikasına sahip olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar müracaatlarını şahsen yapacaklardır.

Adaylar için son başvuru tarihi 4 Haziran 2020’dir.

Edirne İli Kırcasalih Belediyesi Büro Personeli için aranan nitelikler (Daimi 1 personel)

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Affa uğramış olsa bilse belirli suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, En az 4 yıllık üniversitelerin Ekonometri bölümü mezunu olmak ve En az 1 yıldır Edirne İli Kırcasalih ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru dilekçesi (Kurum tarafından verilecek), Diploma fotokopisi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, Nüfus kayıt örneği, SGK hizmet dökümü, İkametgah belgesi, Sağlık raporu ve Adli sicil kaydı istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 4 Haziran 2020’dir.

Büro memuru ne iş yapar?

Büro personeli; şirketlerin büro ya da ofislerinde, günlük işleyişten sorumlu olan ve işlerin koordineli bir şekilde yürütülmesini sağlayan personeldir. Şirketin statüsüne göre başvuru alma, bilgisayar girişleri sağlama, günlük yazışmaları ayarlama, arşivleme, raporlama gibi işleri yürütme ve ilgili kurum/kuruluşlarla bağlantı kurma gibi işlerden büro personeli sorumludur.

Bartın başvuru kılavuzu.

Kırcasalih başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.