Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 15 Personel Alımı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 15 Personel Alımı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı; Antalya, Isparta ve Burdur illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik personel alımı gerçekleştirecektir. Başvurular, 13 Temmuz tarihinde başlayacak olup 21 Temmuz tarihinde sona erecektir...

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı; Antalya, Isparta ve Burdur illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan 1 İç denetçi, 1 Hukuk Müşaviri, 10 Uzman, 3 (üç) Destek Personeli alımı yapılacaktır.

Başvuruların, istenilen belgelerle birlikte 21 Temmuz Cuma gününe kadar Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’na ulaşmış olması gerekmektedir.

İstihdam edilecek personelin 4 katı kadar aday sözlü sınava çağırılacaktır. Sözlü sınav 2 Ağustos ile 4 Ağustos tarihleri arasında Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, İl Özel İdaresi Yerleşkesi’nde gerçekleşecektir.

Adaylarda aranan genel şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak ve erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış olmak ya da muaf olduğunu veya sınav son başvuru tarihi itibariyle en az altı ay ertelettirmiş olduğunu belgelemek gerekmektedir.

İç Denetçi alımı için; Üniversitelerin hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri gibi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Kamuda denetim elemanı olarak en az 10 yıl çalışmış olmak gerekmektedir. YDS ve KPDS’den İngilizce dilinden en az 70 puan almış olmak da aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Hukuk Müşaviri alımı için; Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun olmak, Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak, YDS ve KPDS’den İngilizce dilinden en az 70 puan almış olmak ve 2017 yılı KPSS puan türlerinin herhangi birinden en az 80 puan almış olmak gerekmektedir.

Uzman Personel alımı için; Üniversitelerin hukuk, iktisat, maliye, işletme, kamu yönetimi, istatistik, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, sosyoloji, mimarlık gibi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir. Adayların kadrolara göre KPSS puan türlerinden en az 80 puan almış olması gerekmektedir.

Destek Personeli alımı için de adayların 2017 KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

İlanla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak ve ilan kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.