1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Baydarlı Belediyesi KPSS 65 Puanla Lise Mezunu Kadrolu Memur Alımı
Baydarlı Belediyesi KPSS 65 Puanla Lise Mezunu Kadrolu Memur Alımı

Baydarlı Belediyesi KPSS 65 Puanla Lise Mezunu Kadrolu Memur Alımı

Baydarlı Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda KPSS 65 puan ile kadrolu memur alımı yapılacağı duyuruldu. Alım lise mezunu adaylar arasından yapılacak olup diğer başvuru şartları haberimizde…

A+A-

Baydarlı Belediye Başkanlığı ilanına göre KPSS 65 puanla kadrolu memur alımı yapılacak. Memur alımı sonuçlanınca veri hazırlama ve kontrol işletmeni unvanı verilecektir. Lise mezunu adaylar bu alıma bay veya bayan olarak başvuru yapabilecek.

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSS ’na girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmamak.

Başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 05 Mayıs 2020 günü saat 17:00 ‘a kadar (mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında) müracaatlarını yapabilirler.

Başvuru kılavuzu içerisinde ayrıntılı detaylar verilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.