Bayırköy Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 4 Personel Alım

Bayırköy Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 4 Personel Alım

Bayırköy Belediye Başkanlığı, İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımlarına başvurular elektronik ortamda yapılacaktır.

4 Temmuz 2019 Perşembe tarihinde Bayırköy Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Yapılacak olan personel alımları için başvurular elektronik ortamda 8 Temmuz 2019 Pazartesi tarihine kadar yapılacaktır.

4 Temmuz 2019 Perşembe tarihi itibariyle başvurular başlamış olup 8 Temmuz 2019 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Adayların iş ilan numaralarını kullanarak İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bayırköy Belediye Başkanlığı personel alımı için başvurularda kullanılacak iş ilan numaraları bilet toplayıcısı için 00005053105, anons görevlisi için 00005053010 ve mezar kazma işçisi için 00005052975 olarak belirtilmiştir.

Bilet toplayıcısı alımı için adayların; en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Bilecik Merkez’de ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Anons görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Bilecek Merkez’de ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Mezar kazma işçisi alımında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Bilecik Merkez’de ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Bayırköy Belediye Başkanlığı personel alımlarında işe alımlar yapılırken kura çekimi yapılacaktır. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde kura bilgileri paylaşılmıştır: 19 Temmuz 2019 Cuma tarihinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında Bayırköy Belediye Başkanlığı adresinde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.