Bayramda İŞKUR Kamu İş İlanları! 3 Kurum Kamu Personeli Alımı

Bayramda İŞKUR Kamu İş İlanları! 3 Kurum Kamu Personeli Alımı

Bayramda internet ortamından başvuru yapılabilir İŞKUR kamu iş ilanları bulunuyor. 3 kamu kurumu tarafından kamu personeli alımı yapılmaktadır. İşte o kurumlar ve başvuru şartları detaylar;

İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar İŞKUR kamu iş ilanları üzerinden başvuru yapabilmek için takip içerisindeler. Bayramda internet ortamından başvuru yapılacak 3 kurum kamu personeli alımı ilanları bulunmaktadır.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi koruma ve güvenlik görevlisi alımı 4 kişi başvuru şartları; En az lise mezunu olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik sertifikası ile kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak. Özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartının ilan tarihinden itibaren en az 4 ay süre ile geçerli olması. Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak. İş ilan (00005500089) numarası olarak verildi.

Hasta bakımı ve temizlik hizmetleri personeli alımı 50 kişi için şartlar; Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak. Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. İş ilan numarası ile (00005500367) başvuru yapılacak.

Edirne Belediyesi tarafından yapılan ve Edirne iş ilanları kategorisinden kamuoyunun bilgisine sunulan istihdam ilanında yer alan unvan ve kontenjan bilgilerine göre; birer kişilik olmak üzere Gassal (Ölü Yıkayıcı) ve Süs Bitkilerinde Budamacı personeli alınacağı açıklanmıştır.

1 kişilik kontenjan ile istihdam edilecek olan gassal alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005502031 numaralı İŞKUR ilanını takip etmeleri gerekmektedir. Bu alım için başvuru yapacak olan adayların Eski Hükümlü veya TMY personel statüsünde olması gerekiyor olup; E sınıfı sürücü belgesi olan, 18 yaşından büyük ve ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecektir. 1 kişilik kontenjan ile istihdam edilecek olan Süs Bitkilerinde Budamacı personel alımı için adayların takip edeceği İŞKUR ilan numarası 00005501906 ile başvuru kabul edilecek.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR iş ilanları dahilinde yayımlanan ve Sakarya iş ilanları kategorisinde tasnif edilen kamu personeli alımı ile ilgili olarak duyurulan ilana göre; 1 kişilik kontenjan ile Temizlik Personeli unvanı ile alım yapılacağı ilan edildi. Başvurular İŞKUR ilan numarası 00005504109 ile başvuru yapılacaktır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.