1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Bedaş İş Başvuruları Açık İş İlanları
Bedaş İş Başvuruları Açık İş İlanları

Bedaş İş Başvuruları Açık İş İlanları

Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketi olan BEDAŞ pek çok kişi iş ilanları kariyer fırsatları yaratmaktadır. Sizler için yayınladığımız Bedaş iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

A+A-

Bedaş İş Alım İlanları; Bedaş, pek çok alanda çalışmak üzere yeni ekip arkadaşları aramaktadır. Aranan çalışma kadroları arasında aşağıdaki iş pozisyonları yer almaktadır. Bu işler için aranan nitelikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz. Diğer ilanlara aşağıda bulunan link adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Alacak Saha Ekip Lideri; Alacak saha ekip lideri kadrosu için Bedaş adaylarda aşağıdaki kriterleri aramaktadır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun (Tercih). Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için). İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurma becerileri gelişmiş olmak. Ekip yönetme tecrübesi olan. Tahsilat yönetimi, alacak takibi, risk izleme konularında minimum 4 yıl tecrübeli olmak. MS Office programlarını kullanmayı bilme. Organize etme ve planlama yetkinliğine sahip olma. Alacak saha ekip lideri iş tanımları aşağıdaki gibidir. Saha faaliyetlerinin verimliliği ve optimizasyonu için planların hazırlanması. Alacak takip süreçlerini yönetmi. Saha ekiplerinin günlük iş programlarını göz önünde bulundurarak idare ve sevkini sağlama.

Finans Uzmanı; Adaylarda aranan nitelikler aşağıdaki gibidir. Alanında minimum 3 yıl deneyimli/Sektör tecrübeli (Tercihen). Askerlikle ilişkisi bulunmama (Erkek adaylar için). İletişim, planlama yeteneği gelişmiş ve çözüm odaklı olma. Organizasyon ve planlama yeteneği gelişmiş olma. Üniversitelerin iktisat, finans, bankacılık, işletme veya ilgili bölümlerinden mezun olmak. İyi derecede Excel bilme, MS Ofis programlarına hakim olma ve Oracle bilme (Tercihen). Nakit akışı, alacak takibi ve finansal pazarlama konularında tecrübeli olmak.

Finans uzmanı olarak Bedaş bünyesinde çalışmak isteyen kişilerden istenen çalışma ve iş tanımı aşağıdaki gibidir. Yıllık bütçenin revize edilmesi ve hazırlanması. Bütçe ile aylık gider kalemleri karşılaştırılması ve raporlanması. Finansal raporların hazırlanması, raporun analiz edilmesi, özet raporun yönetime sunulması. Performans, karlılık, bütçe raporlama işlemlerinin yapılması. Bütçe çalışma süreçlerine dahil olunması. Yönetime sunulması için rapor, rapor özeti ve sunum hazırlama. Gelir tablolarının ve bilançonun oluşturulması, konsolide ve analiz edilmesi gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.