Bekçi Alımı 4857 İş Kanununa Göre Yapılıyor; Başvuru İŞKUR şekli ve Şartları Nedir?

Bekçi Alımı 4857 İş Kanununa Göre Yapılıyor; Başvuru İŞKUR şekli ve Şartları Nedir?

Bekçi alımı 4857 iş kanununa göre ilana çıkarak başvuru kabul etmeye başladı. Belediye Personeli alım ve bekçi alımı başvuru İŞKUR şekli ve şartları nedir? Adaylar nasıl bir yol izleyecek.

Yeni ilan ile bekçi alımı 4857 iş kanununa göre yapılıyor. Bekçi alımı için yayınlanan ilan başvuru İŞKUR şekli ve şartları nedir? Adaylar nasıl başvuru yapacak. İlanda başvuru süre kısalığı neden bu şekilde yayınlandığı merak konusu olmuştur. Belediye personeli alımı hangi yol ile yapılıyor?

Büro elemanı sekreter alımı 1 kişi en az lise mezunu bayan olmak şartı bulunuyor.

Ziraat teknikeri alımı 1 kişi önlisans tarla bitkileri bölümü mezunu olması ve bilgisayar operatörlük belgesi olması gerekmektedir.

Bekçi alımı 3 kişi en az ilkokul mezunu olması isteniyor. 696 sayılı kanun hükmünde kararnamede belirtilen esaslara uygun olmak ve mesleğin gerektirdiği niteliklere sahip olması isteniyor.

Arıtma tesis kaynakçısı alımı 1 kişi en az %40 engelli olmak, en az lise mezunu olması ve işin gerektirdiği sertifika sahibi olanların başvurusu alınacak.

Elektrik teknikeri 1 kişi en az önlisans elektrik programı mezunu olması isteniyor.

Beden işçisi 5 kişi en az ilkokul mezunu adaylar arasından bay bayan olarak alım yapılacaktır.

Büro işçisi alımı 3 kişi için en az lise mezunu olması, bilgisayar operatörlüğü veya bilgisayar işletmenliği sertifika sahibi olması talep ediliyor.

Alınacak bütün personelle 4857 iş kanunu sözleşmesi yapılacak olup asgari ücret + yemek + yol ücreti verilecektir. Alımı Adıyaman Kahta Belediye Başkanlığı yapıyor. Başvurular 19 Temmuz 2019 tarihi bitimine kadar şahsen personel üzerinden insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne yapılması isteniyor.

Adıyaman Kahta Belediyesi personel alım kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum