1. HABERLER

  2. İŞKUR İLANLARI

  3. Belediye 6 Branşta KPSS’siz Personel Alımı Yapıyor
Belediye 6 Branşta KPSS’siz Personel Alımı Yapıyor

Belediye 6 Branşta KPSS’siz Personel Alımı Yapıyor

Kepez Belediyesi Ülke Genelinden başvuruları kabul ettiği KPSS’siz En az İlkokul mezunu 11 personel alacağını İş Kurumu tarafından 10 Ocak 2018 de yayınladı.

A+A-

Çanakkale Kepez Belediye Başkanlığı Halk oyunları eğitmeni 1 kişi, usta öğretici (Elektrik tesisat ve Pano mönitörlüğü) 1 kişi, Filit işçisi 4 kişi, Fıtnıs eğitmeni 1 kişi, Çocuk Bakım Elemanı (Özel Eğitim gerektiren bireyler) 1 kişi ve Meyve bahçesi gübreleme işçisi 3 kişi olmak üzere toplam 11 kişi alacaktır. Başvurular iş kurumu üzerinden şahsen veya internet üzerinden başvuruyu 19 Ocak 2018 de sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Halk oyunları eğitmeni en az ilkokul en çok lise mezunu olmaları gerekmektedir. İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir iş yerinden alacağı 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. MEB Onaylı Türk Halk Oyunları Yöre Oyunları Öğreticisi Belgesine sahip olmak. Başvuru ilan numarası 00004212960 ile yapacaklardır.

Usta öğretici (Elektrik tesisat ve Pano mönitörlüğü) en az ilkokul en çok lise mezunu olması gerek. MEB Onaylı Kaldırma ve Yükleme-Mobil Vinç Belgesine sahip olmak. MEB Onaylı Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü Bölümü Usta Öğretici Belgesine sahip olmak. İlan numarası 00004213034 ile yapılacaktır.

Filit işçisi en az ilkokul en çok lisans mezun olmaları gerekmektedir. İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir iş yerinden alacağı 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İş Kurumu ilan numarası 00004213056 olarak verilmiştir.

Fıtnes eğitmeni ilkokul ve lisans mezunları olması gereklidir. Vücut Geliştirme ve Fitness 2. Kademe Antrenörlük Belgesine (Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Onaylı) sahip olmak. İlan numarası 00004213201 olarak verilmiştir.

Meyve bahçesi gübreleme işçisi ilköğretim mezunu olması yeterlidir. Başvuru için iş kurumu iş ilan numarası 00004213224 ile yapılacak.

Çocuk Bakım Elemanı (Özel Eğitim gerektiren bireyler) ilkokul ve lisans mezunları başvuru yapabilir. İŞKUR iş ilan 00004213331 numarası ile yapılabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum