1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Belediye Başkanlıkları KPSS’siz 34 Kamu Personeli Alımı
Belediye Başkanlıkları KPSS’siz 34 Kamu Personeli Alımı

Belediye Başkanlıkları KPSS’siz 34 Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan 7 ilan ile farklı Belediye Başkanlıkları 34 kamu personeli alımı KPSS’siz yapıyor. Başvuracaklar en az ilkokul mezunu un çok lisans mezun olması gerekmektedir.

A+A-

İŞKUR tarafından 7 Farklı ilanla Belediye Başkanlıkları KPSS’siz 34 Kamu Personeli Alımı yapıyor. İlanlarda başvuru tarihleri farklı zamanlarda yapılacak olup ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabiliyor.

Mersin, Oğuzeli ve Doğubeyazıt Belediyesi ( Ağrı ) 1 Kişi Belediye Personel alımına adayların en az yüksek okul mezunu olması ve Bilgisayar Teknikeri belgesine ( Sertifikasına sahip olmak şartı vardır. Başvurular başlamıştır, 10 Ocak 2019 Tarihinde bitecektir. Kamu personeli alımı başvuru yapmak isteyen adaylar son başvuru tarihine kadar istenen belgeler ile beraber Doğubeyazıt Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılacaktır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Önlisans mezunu 1 kişi Büro personeli alımına adayların iki yıllık önlisans programı mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca KPSS şartı aranmamaktadır. İlanların yayında kalma süreleri 1 günlük olduğu için adaylar Bugün yani 9 Ocak 2019 mesai bitimine kadar Mersin Büyükşehir belediyesi Kültür sanat bilim bölümüne başvuru yapılması gerekmektedir.

Kapaklı Belediye Başkanlığı ( Tekirdağ ) 10 Kişi Çöpçü alımında 18 / 50 yaş arasında olanların başvuru yapabileceği belediye personel alımında herhangi bir özel şart veya KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuruların şahsen Belediye personele son başvuru tarihi olan 17 Ocak 2019’a kadar yapılması gerekmektedir.

Kapaklı Belediyesi 1 kişi İdari işler Şefi olarak alınacak olup adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Başvurular şahsen Belediye personele 17 Ocak 2019 tarihine kadar yapılacaktır.

Kapaklı Belediyesi 1 kişi Beden İşçisi ( Genel ) alımı yapılacak olup, Durumu sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.  Son başvuru tarihi 17 Ocak 2019.

Oğuzeli Belediyesi (Gaziantep ) 1 kişi güvenlik görevlisi, 2 kişi Şoför, 6 kişi işçi ve 1 kişi iş makinesi operatörü olmak üzere toplam 10 kişi istihdam edilecektir. Başvurular 11 Ocak 2019 tarihinde sona erecek olup başvuru yapmak isteyenlerin bu Tarihe kadar Oğuzeli Belediyesi personele şahsen başvuru yapılacaktır.

Mersin belediyesi 1 kişi Büro personeli kamu personeli alımı için adayların lisans düzeyinde eğitim şartı aranmaktadır. Adayların 9 Ocak 2019 mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Mersin Belediyesi 1 kişi İç Mimar alımına adayların iç mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümleri mezunu olması gerekmektedir. Adayların 9 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapması gerekiyor.

Silifke Belediyesi ( Mersin ) 8 kişi daimi işçi statüsünde istihdam edilecektir. Alınacak personeller 6 kişi ekmek ustası, 1 kişi ekmek dağıtım elemanı 1 kişi ekmek satış elemanı olarak toplam 8 kişi istihdam edilecektir. Başvuru yapacak adayların 14 Ocak 2019 tarihine kadar Silifke belediyesi hizmet binası 4. Kat adresine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Büyükşehir Belediyesi iç mimar ilan metni için tıklayınız. Büyükşehir Belediyesi önlisans büro personeli metni için tıklayınız. Büyükşehir Belediyesi lisans büro personeli metni için tıklayınız. Silifke Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız. Doğubeyazıt Belediyesi ilan metni tıklayınız. Kapaklı Belediyesi ilan metni tıklayınız. Oğuzeli Belediyesi ilan metni tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.