Belediye en az KPSS 60 ve en az lise mezunu 112 memur alımı ilanı

Belediye en az KPSS 60 ve en az lise mezunu 112 memur alımı ilanı

Büyükşehir belediyesi dahilinde görevlendirilecek personeller için memur alımı kategorisinden güncel bir başvuru kılavuzu yayımlandı. Toplamda 112 kişilik kontenjan açılan ilan için farklı unvan ve niteliklerde istihdam sağlanacaktır.

Yerel yönetimler kapsamında kamu personeli alımı kategorisinde güncel başvuru kılavuzları yayımlanırken; Büyükşehir Belediyesi bünyesinde farklı unvan ve başvuru şartları ile 112 memur alımı yapılacağı açıklandı.

Van İş İlanları

Doğu Anadolu Bölgesinde önemli istihdam merkezleri arasında yerini alan Van iş ilanları aracılığı ile TH sınıfı mensubu kadrolu memur alımı yapılacak olup; başvurularda hak kazanan adayların Van Büyükşehir Belediyesi tarafından görevlendirilecekleri açıklandı.

van-buyuksehir-belediyesi.jpg

Başvurular Mart Ayında Başlıyor!

2021 memur alımı ilanları için Van Büyükşehir Belediyesi 112 kamu personeli alımı ilanı başvuruları Mart ayında başlayacak. Adaylar hem online hem de şahsen veya posta yolu ile yapacakları başvurular için 8-12 Mart 2021 tarihleri arasında işlem yapabilecektir.

İnternet üzerindeki başvurular belediye resmi internet adresi aracılığı ile yapılacak olup; posta yolu veya şahsen yapılacak başvurular da Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) adresine teslim edilecektir.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Toplamda 11 farklı duyuru metni yayımlandı. 112 kişilik alım için; 2 Mühendis, 2 Mühendis, 1 Mühendis ve ayı kategoriden son olarak 3 Mühendis alımı yapılacağı beyan edildi.

Şehir Plancısı alımı için 5 kişilik alım yapılacak olup; Avukat alımı için 4 kişi alınacağı açıklandı.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı dahilinde 59 kişilik alım yapılacak olup; ayrıca 6 kişilik alım yapılacaktır.

Bilgisayar İşletmeni alımı için 5 kişilik alım yapılacak olup; ayrıca Belediye Trafik Memuru Alımı için 10 kişilik alım ve ayrıca son olarak Zabıta Memuru alımı için de 15 kişilik alım yapılacaktır.

Genel başvuru şartları için unvanlara göre farklılık göstermekle birlikte en az lise mezunu olan adayların tercih edileceği açıklanırken; adayların tabloda yer aldığı şekliyle en az KPSS 60 puan şartına uygun olmaları talep edilmektedir.

Zabıta memur alımı başvuru şartları için Herhangi bir Lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranırken; 59 kişilik Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı için de adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak ve lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum