Belediye İlkokul Mezunu 76 Şoför Alımı Duyurusu Yayımladı

Belediye İlkokul Mezunu 76 Şoför Alımı Duyurusu Yayımladı

Belediye tarafından 10 Ekim 2019 tarihinde yayımlanan alım ilanında 76 daimi şoför alımı yapılacağı duyuruldu. 50'si kadın olacak alımlara bugün başvurular başlarken başvurular sadece mail yoluyla yapılacak.

Belediye'nin yayımladığı 2 farklı ilanda toplamda 76 daimi şoför alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlar mail yoluyla gerçekleştirilecekken 50 kontenjan ise sadece kadınlara ayrıldı. Başvurular ise bugün başladı.

Kontenjan dağılımı:

Belediye 2 farklı ilan yayımladı. Ancak ilanın bir tanesinde 26 alım yapılacak ve bu alımlarda kadın-erkek herkes başvurabilecek. Diğer alım ilanında ise şoför kadrosuna 50 kontenjan ayrıldı. Bu 50 kontenjanın tamamı kadınlara verildi.

Başvuru tarihleri:

İlana başvuruların bu sabah mesai saatinde başladı. Son başvuru tarihi ise 26 kadın-erkek alımı yapılacak ilan için 12 Ekim 2019'dur. 50 kontenjanın ayrıldığı kadın şoför alımında ise son başvuru tarihi 19 Ekim 2019 saat 18.00'a kadardır.

Başvuru yapan adaylardan sadece uygun görülenlere irtibata geçilip mülakat tarihi ayrıca duyurulacaktır.

Başvurular nasıl yapılacak:

Başvurular internet üzerinden sadece mail yoluyla yapılacak. Şahsen başvurular, form bırakma gibi durumlar değerlendirilmeyecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar belediye şirketinin mail adresi olan personel@izelman.com.tr mail adresine 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş ile başvuruda bulunacaklar.

Başvuru şartları:

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İZELMAN tarafından yayımlanan ilanlarda başvuru şartları 2 ilan için ayrıdır. 26 kişinin alım yapılacağı ilanda; 40 yaşından gün almamış olma, tercihen İzmir'de ikamet ediyor olma, en az ilköğretim mezunu olma, en az 3 yıl şoförlük deneyimi 1 yıllık da kamyon veya çekici kullanmış olma şartı vardır.

Yayımlanan 50 kişinin alınacağı ilana ise 46 yaşından gün almamış, ilköğretim mezunu, İzmir'de ikamet eden "kadın" adaylar başvuruda bulunabilecektir.

İzmir İZELMAN Daimi Şoför alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.