Belediye KPSS’siz 20 İdari Personel ve Saha Eleman Alımları

Belediye KPSS’siz 20 İdari Personel ve Saha Eleman Alımları

Belediye tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda 20 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kırklareli Belediyesi yayınladığı personel alımı ilanında bahçıvan, bakım-onarım ustası, beden işçisi, çöp toplama personeli, idari personel, kasiyer, saha görevlisi ve su-kanal ustası kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 20 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 4 Temmuz 2019 tarihine kadar Özerler Mahallesi İstanbul Caddesi Numara 51/1 Ata İş Merkezi Kat:1 Lüleburgaz/Kırklareli adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bahçıvan alımında; en az ilkokul mezunu olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, Lüleburgaz’da ikamet edebilecek, belediye saha görevlerini yapabilecek personel aranmaktadır.

Bakım-onarım ustası alımı için adayların; meslek lisesi metal teknolojisi bölümü mezunu olması, ustalık belgesine sahip olması, en az 5 yıl deneyim sahibi olması, en fazla 35 yaşında olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Beden işçisi alımı için adayların; en az ilkokul mezunu olması, en fazla 35 yaşında olması, ekip çalışmasına yatkın olması gerekmektedir.

Çöp toplama personel alımında; en az ilkokul mezunu olmak, 35 yaşını geçmemiş olmak, vardiyalı sistemde çalışabilecek olmak şartlar aranmaktadır.

İdari personel alımında; lise ve dengi okulların sporla ilgili bölümlerinden mezun olması, en fazla 40 yaşında olması, insan ilişkilerinde başarılı olması gerekmektedir.

Kasiyer alımı için; lise ve dengi okul mezunu olmak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, deneyim sahibi olmak, en fazla 40 yaşında olmak şartları aranmaktadır.

Saha görevlisi alımında adayların; üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesi, siyasal bilgiler fakültesi veya işletme fakültesi mezunu olması, 40 yaşını aşmamış olması, diksiyon ve hitabeti güçlü olması, B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Su-Kanal Ustası alımında adayların; en az B sınıfı ehliyete sahip olması, en az ilkokul mezunu olması, en fazla 40 yaşında olması gerekmektedir.

Kırklareli Belediyesi KPSS’siz 20 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.