Belediye ve Kültür Müdürlüğü TYP ile 62 personel alıyor

Belediye ve Kültür Müdürlüğü TYP ile 62 personel alıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında yeni istihdam ilanları yayımlandı. Toplamda 62 kişilik kontenjan açılan belediye personel alımı ile İl Kültür Turizm Müdürlüğü ilan detayları haberimizde…

Türkiye genelinde iş aramaya devam eden milyonlarca vatandaş için iş kapısı olmaya devam eden Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından farklı unvan ve kriterlere göre personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; İŞKUR tarafından yayımlanan ve oldukça rağbet gören Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında çok sayıda ve farklı unvanda iş ilan detayları yayımlandı.

Tokat İş İlanları
Tokat ili kapsamında yayımlanmaya devam eden istihdam duyurularında yer alan bilgilere göre; 12 kişilik kontenjan dahilinde Tokat Merkez olmak üzere Çevre temizliği, Restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması alanlarında personel alımı yapılacaktır.

İlgili alımları için yayımlanan İŞKUR TYP ilan detaylarına göre; adayların bugün ( 8 Ağustos 2020) tarihli son başvuru tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Başvurular İŞKUR resmi internet adresinden yapılacak olup; 17 Ağustos 2020 tarihinde başlayacak olan görevlendirme için 17 Aralık 2020 son çalışma günü olarak tespit edilmiştir.

290908 numaralı TYP iş ilanı aracılığı ile takip edilecek olan personel alımı için; 11.08.2020 08:08 - 11.08.2020 17:17 tarihleri arasında seçim yapılacaktır.
Liste Yöntemi ile yapılacak olan seçimler için Tokat İl Kültür Turizm Müdürlüğü'ne Asılacak Olup, detaylı bilgi bu adresten temin edilecektir. Verilen adres bilgisi: Alipaşa Mah. Gop Bulvarı Valilik Binası Kat:3 Tokat Merkez / Tokat olarak ilan edilmiştir.

Ahlat Belediye Başkanlığı TYP İlanı

Bitlis iş ilanları kategorisinden yayımlanan ve İŞKUR TYP alımları bünyesinde ilan edilen personel alımları için 50 kişilik yeni kontenjan açıldı. Başvuruları devam eden ilanlar için Çevre temizliği alanında görevlendirme yapılacağı açıklandı.

Ahlat Park Alışveriş Merkezi Salonunda Noter Kurası usulü ile yapılacak olan personel alımları için 291108 numaralı iş ilanı ile İŞKUR resmi internet sitesinde yer alan TYP ilanları bölümünden online başvuru yapılacaktır.

Başvurular için son tarih 11 Ağustos 2020 gün sonu olarak ilan edilmiştir. 18 Ağustos 2020’den 31 Aralık 2020 tarihine kadar görevlendirme yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.