1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Belediyeler, EGM Et ve Süt Kurumu KPSS’siz İŞKUR İşçi Alımı İş İlanları Yayımlandı
Belediyeler, EGM Et ve Süt Kurumu KPSS’siz İŞKUR İşçi Alımı İş İlanları Yayımlandı

Belediyeler, EGM Et ve Süt Kurumu KPSS’siz İŞKUR İşçi Alımı İş İlanları Yayımlandı

Başvurusu devam eden Belediyeler Emniyet Genel Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu tarafından KPSS’siz İŞKUR işçi alımı iş ilanlarına bulunmaktadır. Alımlara başvuru yapacaklar en az ilköğretim mezunu olması isteniyor.

A+A-

İŞKUR tarafından resmi ilan ile Belediyelere, EGM, Et ve Süt Kurumu KPSS’siz işçi alımı iş ilanları yayımlanmıştır. Alımlara başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olması isteniyor. Her aday kendisi aşağıda verilen ilan numaraları ile online veya şahsen 29 Nisan 2019 tarihi bitimine kadar yapması isteniyor.

Çanakkale Ezine Geyikli Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 29 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ve İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004948025 olarak belirtilmiştir.

Ağrı Belediye Başkanlığı’nın İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilana göre Kamu Personeli Seçme Sınavı en az puan şartı olmadan personel alımı yapılacaktır. Başvurular 23 Nisan – 29 Nisan 2019 tarihleri arasında iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır. İlanda kullanılacak iş ilan numarası 00004944018 olarak belirtilmiştir.

Mekatronik Mühendisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az lisans mezunu olmak, dört yıllık eğitim veren üniversitelerin mekatronik mühendisliği bölümünden mezun olmak, mekatronik mühendisliği mesleğinde 4 yıl deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Taşköprü Sulama Birliği, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az ilköğretim mezunu çiftçi alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 29 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. İlanda kullanılacak iş ilan numarası 00004944810 olarak belirtilmiştir.

Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 en fazla 40 yaşında olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kastamonu Taşköprü ilçesinde ikamet ediyor olmak, sulama sezonu boyunca arazi koşullarına uyum sağlayabilecek olan, SRC3 belgesi ve makinesi operatörlük belgesi olan yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre; kaynakçı ve makine bakımcı kadrolarında görevlendirmek üzere 2 personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların 23 Nisan – 29 Nisan 2019 tarihleri arasında iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Makine bakımcı alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, meslek liselerin makine teknolojisi bölümü mezunu olmak, tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Erzurum ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. (00004945615).

Kaynakçı alımında adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, meslek liselerinin metal teknolojisi bölümünden mezun olması, tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi ve bulaşıcı hastalığı bulunmaması, Erzurum ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. (00004945636).

Samsun, Trabzon ve Bitlis İl Emniyet Müdürlükleri’nin yayınlamış olduğu personel alımı ilanlarında; büro işçisi ve beden işçisi kadrolarında görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru tarihleri 22 – 26 Nisan 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Samsun Emniyet Müdürlüğü büro işçisi alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, en az 18 en fazla 35 yaşında olması, kişisel durumu “TMY” olması gerekmektedir. İlanda kullanılacak iş ilan numarası 00004942980 olarak belirtilmiştir.

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü büro işçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, askerlikle ilişiği olmamak, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, kişisel durumu “TMY” olmak yer almaktadır. İş ilan numarası 00004942785 olarak açıklanmıştır.

Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü beden işçisi alımı için; Türk vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, kişisel durumu “TMY” olmak şartları aranmaktadır. İş ilan numarası 00004941844 olarak belirtilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler