1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Belediyeler Kamu Personeli Alımları İçin İş İlanlarına Çıkıyor
Belediyeler Kamu Personeli Alımları İçin İş İlanlarına Çıkıyor

Belediyeler Kamu Personeli Alımları İçin İş İlanlarına Çıkıyor

Belediyeler tarafından resmi iş ilanları kamu personeli alımları için ilanlara çıkıyor. İŞKUR tarafından yayınlanmaya başlayan ilanlara hızlı bir şekilde alımların olması bekleniyor.

A+A-

Belediyeler İŞKUR üzerinden kamu personeli alımları için iş ilanlarına çıkıyor. Dört belediye başkanlığı personel alacağını ilan etti. Diğer belediyelerde ilanlara çıkması bekleniyor. Sayfamızı takip ederek tüm ilanlara ulaşabilirsiniz. Alınacaklar ilan durumuna göre en az ilkokul mezunu olabilirken bazılarında KPSS şartı bile aranmıyor.

Kırıkkale Sulakyurt Belediyesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az ilköğretim mezunu 3 personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 22 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Taksi Şoförü alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kırıkkale ili Sulakyurt ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Başvuru numarası 00004934069 olarak belirtilmiştir.

Kepçe Operatörü alımında adayların; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması, en az 18 yaşında olması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olması, Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde ikamet ediyor olmak gerekmektedir. Başvuru numarası 00004934087 olarak belirtilmiştir. 2 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Sulakyurt Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Lüleburgaz Belediyesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre lise mezunu 4 beden işçisi alımı yapılacak. Başvurular, 22 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Beden işçisi kadrosunda görev almak isteyen adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanda kullanılacak başvuru numarası 00004934095 olarak belirtilmiştir.

4 beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, lise mezunu olmak, nöbet, temizlik, hayvanlara bakım ve besleme, hayvan tutma, yakalama ve toplama işlerinde çalışmayı kabul edecek olmak, hayvan fobisi ve alerjisi olmamak yer almaktadır. Adaylarda aranan ikamet şartı Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde ikamet ediyor olmak olarak açıklanmıştır. 25 Nisan 2019 tarihinde saat 09.00-10.00 arasında Belediye Hizmet Binası 2. Katta kura çekimi yapılacaktır.

Erdek Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacaktır. Başvurular 17 Nisan – 22 Nisan 2019 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılabilecektir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004933932 olarak belirtilmiştir.

Balıkesir Erdek Belediyesi temizlik görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak en fazla lise mezunu olmak, çöp toplama personel eğitimi belgesine sahip olmak, en az 18 yaşında olmak, Balıkesir ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Erdek Belediyesi tarafından istihdam edilecek olan temizlik görevlisi personeli belediye bünyesinde daimi olarak görevlendirilecektir. İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 6 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Erdek Belediyesi’nde kura çekimi yapılacaktır.

Aksaray Saratlı Belediyesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi ve şoför kadrolarında görevlendirmek üzere 6 personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 22 Nisan 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Temizlik görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Aksaray Gülağaç ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Temizlik görevlisi alımında kullanılacak iş ilan numarası 00004935813 olarak belirtilmiştir.

Şoför alımı için adayların; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması, Aksaray Gülağaç ilçesinde ikamet ediyor olması, en az 18 yaşında olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İlanda kullanılacak başvuru numarası 00004935826 olarak belirtilmiştir. İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 29 Nisan 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Saratlı Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler