1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Belediyeler ve Üniversite 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları
Belediyeler ve Üniversite 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Belediyeler ve Üniversite 30 Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Bursa Osmangazi Belediyesi, Manisa Saruhanlı Belediyesi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 30 kamu personeli alımı başvuruları 20 Nisan tarihinde devam ediyor. Başvurular ilan durumuna göre tarih aralıklarında sona eriyor.

A+A-

Kamu personel alımı ilanları yayınlanarak başvurular alınmaya başlanmıştır. Bursa Osmangazi Belediyesi, Manisa Saruhanlı Belediyesi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 30 kamu personeli alımı başvuruları alınmaya devam edilmektedir. Başvurular her ilanda farklı tarih olduğu üzere adayların inceleyerek başvurularda gecikmemesi istenmektedir. İşte Belediyeler ve Üniversite alım detayları;

Bursa Osmangazi Belediyesi çöp toplama personeli olarak 10 personel istihdam edeceğini duyurdu. İşçiler daimi statüde istihdam edilecektir. Adaylardan istenen şartlar arasında emekli olmamak veya emekliliği hak etmiş olmamak yer almaktadır. Fiziksel bir güç gerektiren bu iş için adayların herhangi bir sağlık sorununun olmaması da gereklidir. Adayların vardiyalı çalışma sistemini kabul etmeleri gereklidir. Herhangi bir bulaşıcı hastalığı olan adayların da istihdamı gerçekleşmeyecektir.

Başvuru Tarihleri Şartları; sağlayan adaylar 20-22 Nisan tarihleri arasında başvurularını yapacaktır. Başvuru adresi olarak Bursa Osmangazi Belediyesi adresi verilmiştir. Başvuru esnasında istenen belgelerin de teslim edilmesi gerekmektedir. Bu belgeler arasında kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, SGK hizmet dökümü ve askerlik belgesi yer almaktadır. Başvuru esnasında bu belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Eksik belge teslim edilmesi durumunda başvurular kabul edilmeyecek ve adaylar hak kaybına uğrayacaktır. Şartları sağladığı belirlenen adaylar ile görüşme gerçekleştirilecektir.

Görüşme sonucunun olumlu olması durumunda adaylara geri dönüş yapılacak ve işe alım gerçekleştirilecektir. İstihdam edilen adaylar haftada 45 saat mesai yapacaktır. Gezici olarak çalışacak personellerin sabit bir adresi olmayacaktır. Alım süreci ile ilgili yaşanan yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Hak kaybı yaşamamak için başvuru tarihlerine dikkat edilmelidir.

Manisa Saruhanlı Belediyesi tarafından 1 şoför ve 2 beden işçisi olmak üzere 3 işçi alımı yapılmaktadır. Belediye ve İŞKUR tarafından yayınlanan ilan ile alım yapılacak pozisyonlar ve başvuru koşulları açıklanmıştır. Belirli suçlardan hüküm giymemiş, 18 yaşını doldurmuş, Türk vatandaşı olan, görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmayan kişiler başvuru yapabilecektir. Alınan kişiler Saruhanlı Belediyesinde görev yapacağı için Saruhanlı, Yunusemre ya da Şehzadeler ilçelerinde ikamet etmek gerekir.

İlan kapsamında 1 tır şoförü ile temizlik alanında çalışacak 2 beden işçisi alınacaktır. Tır şoförü olarak başvuru yapacak adayların en az E sınıfı sürücü ehliyeti ve SRC belgesi olmalıdır. İlanın yayınlanması ile başvurular alınmaya başlamıştır. 17 Nisan 2020’de başlayan başvurular 21 Nisan’da sona erecektir. Bu süre içinde elektronik ortamda başvuru yapılacaktır. İlanda belirtilen mail adresine fotoğraflı özgeçmiş gönderilerek başvuru yapılacaktır. Tır şoförlüğü için başvuran adaylar özgeçmişe ehliyet de ekleyecektir.

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar incelenecektir ve uygun görülenler mülakata çağrılacaktır. Adaylarla iletişime geçileceği için iletişim numaraları doğru ve eksiksiz yazılmalıdır. İşçi alım süresince belediye tarafından yayınlanan ilanlar da yakından takip edilmelidir. Mülakat belediyede yapılacaktır. Görüşme sonucunda işe alınan asil ve yedek adaylar belirlenecektir. İşçiler sürekli işçi olarak alınacak ve haftada 45 saat mesai yapacaktır. Saruhanlı ilçesinde görev yapacaklardır.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilan ile 17 sağlık personeli alınacaktır. İlanda alım yapılacak olan pozisyonlar ilan edilmiştir. Buna göre; Hemşirelik veya sağlık memurluğu lisans mezunu 11 hemşire, Eczacılık lisans mezunu 1 eczacı, Fizik tedavi ve rehabilitasyon lisans mezunu, yüksek lisans mezunu 1 fizyoterapist, Eczane teknikerliği önlisans mezunu 1 sağlık teknikeri, Anestezi önlisans mezunu 2 sağlık teknikeri, Fizik tedavi ve rehabilitasyon veya hidroterapi önlisans mezunu 1 sağlık teknikeri alınacaktır.

Başvuru yapacak adaylar yukarıdaki şartlara ek olarak İstanbul sınırlarında ikamet etmeli, vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamalı, görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmamalı ve SGK’dan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almamalıdır. Adayların mezuniyet derecesine uygun KPSS puanı olmalıdır. Sağlık personeli alımı için Rektörlük tarafından 16 Nisan 2020 tarihinde ilan yayınlanmıştır. İlanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuru yapmak mümkündür.

Başvurular üniversite web sitesinden elektronik olarak yapılacaktır. Başvuru esnasında istenen belgeler elektronik ortamda eklenecektir. Şartları sağlayan adaylar KPSS puan üstünlüğüne göre sıralanacaktır. Yayınlanan listede en yüksek puan alan kontenjan sayısı kadar asil ve 2 katı kadar yedek aday belirlenecektir. İşe alınan kişiler sözleşmeli olarak istihdam edilecektir.

Sayfamız üzerinden tüm memur alımı ve kamu personeli alımı ilanlarını bulabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.