Belediyelere Kadrolu 108 Zabıta Alımı! Lise Önlisans Lisans Başvuruları

Belediyelere Kadrolu 108 Zabıta Alımı! Lise Önlisans Lisans Başvuruları

Kamu personeli alımı kapsamında 3 farklı belediye bünyesinde toplamda 108 zabıta alımı yapılacaktır. İlgili alımlar için güncel başvuru kılavuzları yayımlanmış olup; KPSS 60 ve 70 puan talep edilen alım detayları haberimizdedir…

Belediye personel alımı ve kamu personeli alımı kapsamında yayımlanan zabıta alımı ilanları için; bugün (28 Mayıs 2020) tarihinde güncel olarak memur alımı ilanları yayımlanmıştır. Alımlar için başvuru süreci ve şartlar belirlenmiş olup; ilgili adayların bilgisine sunulmuştur.

Çankaya Belediyesi Zabıta Alımı

Çankaya Belediyesi bünyesinde yapılacak olan zabıta memuru alımı için toplamda 80 kişilik zabıta kontenjanı açılmıştır. Alımlar için önlisans ve lisans mezuniyet şartı talep edilirken; KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak şartı talep edilmektedir.

İlgili başvurular için ayrıca erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında +,- 10 kg.dan fazla fark olmamak şartı aranırken; 30 yaşını doldurmamış olan adaylar tercih edilecektir.

23 Haziran 2020 tarihinden itibaren başlayacak olan başvurular için; 29 Haziran 2020 tarihine kadar  şahsen başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuru adresi Şehit Gönenç Caddesi No: 20/1 Maltepe-ÇANKAYA/ANKARA adresindeki Çankaya Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü hizmet binası içinde bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimi olarak ilan edilmiştir.

Çankaya Belediyesi 80 zabıta alım ilan detayları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yayımlanmaktadır.

Bingöl Belediyesi Zabıta Alımı

Bingöl Belediyesi dahilinde yapılacak olan zabıta memur alımı için toplamda 16 kişilik kontenjan açılmış olup; ilgili ilanda yer alan bilgilere göre; eğitim şartlarına göre KPSS P3 ve KPSS P93 puan türlerinden en az 70 puan almak şartı talep edildiği açıklanmıştır.

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında +-10 kg.dan fazla fark olmamak şartı aranan başvurular için 30 yaşını aşmamış olan adaylar tercih edilecektir.

Başvurular 22 Haziran 2020 tarihi ile 26 Haziran 2020 tarihi arasında alınacak olup; Yenişehir Mah. Kutluay Sok. No: 4 BİNGÖL adresinde bulunan Bingöl Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

Bingöl Belediyesi 16 Zabıta Alımı ilan detayları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Şenkaya Belediyesi Zabıta Alımı

Şenkaya Belediye başkanlığı tarafından yapılacak olan 2 Zabıta Alımı için yayımlanan istihdam ilanında yer alan bilgilere göre; KPSS P3 puan türünden 70 puan almış olmak şartı aranırken; adayların ayrıca herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Başvurular Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen yapılacak olup; 24 Haziran 2020 ile 3 Temmuz 2020 tarihleri arasında başvuruların tamamlanması şarttır.

Şenkaya Belediyesi zabıta memur alım ilanı detayları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum