Belediyelere KPSS Şartsız Vasıflı Vasıfsız İşçiler Alınıyor

Belediyelere KPSS Şartsız Vasıflı Vasıfsız İşçiler Alınıyor

Belediyelerin kamu hizmeti kapsamında eksik kontenjanları için yeni işçi alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvurular başladı. İşçi alımlarında KPSS şartı aranmıyor. İlan detayları haberimizde…

Kamu kurumları ve belediyelerin verdiği kamu hizmeti kapsamında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli görülen ve eksikliği tespit edilen kontenjanlara yeni işçi alımı yapılması için süreçler başlaılıyor.

Başvurular İŞKUR’da 

İŞKUR vasıtası ile yayımlanan işçi alımı ilanlarına online başvuru yapmak mümkün olurken; adaylar aşağıda yer alan unvan ve ilan numaraları aracılığı ile başvurularını online olarak tamamlayabiliyor.

3 Belediye 3 İşçi Alımı İlanı Yayımladı

En az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği işçi alımı ilanları için adaylardan KPSS puanı talep edilmemektedir. İlanlarda yer alan bilgilere göre alımların Kastamonu Abana Belediye Başkanlığı, Düzce Çilimli Belediye Başkanlığı ve Muş Konakkuran Belediye başkanlığı tarafından yapılacağı ilan edildi.

Unvan ve İŞKUR İlan Numaraları

Kastamonu Abana Belediye Başkanlığı 1 kişilik Beden İşçisi alımı içim başvuru yapacak olan adayların 00005352097 numaralı ilanı takip etmesi gerekmektedir. Sonuçlar belediye salonunda 20 Ocak 2020 tarihinde kura ile belirlenecektir.

Düzce Çilimli Belediye Başkanlığı 1 Gaz Beton Kalıp Temizleme Ve Yağlama İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005350833 numaralı ilanı takip etmesi gerekmektedir. sonuçlar 23 Ocak tarihinde belediye binasında gerçekleşecek olan kura ile belirlenecektir.

Son olarak Muş Konakkuran Belediye başkanlığı tarafından yapılacak olan 1 kişilik Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) alımı için adayların 00005349229 numaralı ilanı takip etmesi gerekmektedir. sonuçlar 27 Ocak tarihinde belediye toplantı salonundaki kura çekimi ile belirlenecektir.

Adayların başvuru yapacağı son tarih 17 Ocak 2020 olup; başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum