1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Bilecik Pazaryeri Belediyesi İşçi Alımı
Bilecik Pazaryeri Belediyesi İşçi Alımı

Bilecik Pazaryeri Belediyesi İşçi Alımı

Alınacak Personel sayısı 2 kişi ve Sayaç Okuma Elemanı (su) olarak açıklandı...

A+A-

KPSS Şartı aranmayan ilana Bilecik Pazaryeri İşçi Sayaç okuma elemanı (su) olarak 2 kişi alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır. Belirlenen meslekte 2 adet Personel istihdam edilecektir.

Alınacak Personel Bilecik Pazaryeri Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 01 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003603089 numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Sayaç okuma elemanı (su) 2 kişi için şartlar: İlkokul Mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 01 Mart 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.
Şartlara durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden şahsen veya iş kur internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulur.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 10 Mart 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Pazaryeri Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. 08 Mart 2017 Tarihine Kadar İstenen Belgeyi Bilecik Pazaryeri Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.