Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Personel Alımı

Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Personel Alımı

Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu MAM Personel Alım ilanı 31 Mayıs 2017 de ilanı yayınladı. Başvuru son 21 Haziran 2017 olarak açıklanmıştır. TÜBİTAK MAM KPSS şartı bulunmayan ilana Kariyer Yapmak isteyenlerin gecikmemesi gerekmektedir.

Kamu personeli alım ilanları arasında TÜBİTAK Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Merkezi 45 kişi personel alım ilanı yer alıyor. Ankara’ya istihdam edilecek personeller için başvuru süresi son olarak 19 Mayıs 2017 olarak belirtilmiştir. Başvurular İnternet üzerinden yapılacaktır.

Yükseköğretim Kurumlarının lisans eğitimi veren Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyokimya, Kimya, Kimya Mühendisliği, Kimya – Biyoloji Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya, Biyoteknoloji, Moleküler Biyoloji, Biyomühendislik, Biyomühendislik ve Genetik, Biyoinformatik ve Genetik veya Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji bölümleri mezun olması gerek.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Diploma Çıkış Belgesi, lisans, Özgeçmiş, Alanında deneyimli adaylar için Çalışma Belgesi ve Hizmet Dökümü Belgesi, (Referans kodlarında belirtilen çalışma alanlarında ve en az belirtilen süre kadar sunulması zorunludur).

Başvuru yapılırken yukarıda yer alan belgelerin İş Başvuru Sistemi aracılığıyla eksiksiz olarak iletilmesi zorunludur. İstenilen belgelerden eksik olması durumunda adayın başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Başvuruların en geç 13 Haziran 2017 günü saat 17:00’ye kadar yapılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar en fazla 1 (bir) adet Referans kodlu pozisyona başvurabilecektir, birden fazla pozisyona başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu 2 Personel Alımı Kariyer İş İlanı; Kocaeli’ne Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü Laboratuvarında yürütülen biyoteknolojik ilaç geliştirme ve üretimi projesinde, Protein/antikor yapılarının fizikokimyasal karakterizasyonu (Protein sekanslaması, peptit haritalama, glikozilasyon profili çıkarılması, disülfit bağ lokalizasyonu, sülfidril grupların belirlenmesi gibi) ve Protein saflaştırma proseslerinde görev almak üzere Araştırmacı istihdam edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.