Boğazındaki İğneden 18 Yıl Sonra Kurtuldu

Boğazındaki İğneden 18 Yıl Sonra Kurtuldu

3 yaşında geçirdiği bademcik ameliyatının ardından boğazında iğne unutulan Meltem Cansız 18 yıl sonra yeniden ameliyat olarak bu iğneden kurtuldu. Doktorlar Ameliyata Yanaşmadı...

Soma Devlet Hastanesi’nde 3 yaşındayken bademcik ameliyatı olan Cansız’ın boğazında doktorlar iğne unuttu. Cansız 17 yaşına geldiğinde bu iğneden kaynaklanan kulak ve baş ağrıları yaşamaya başladı. Bunun ardından kulak burun boğaz doktoruna giden Cansız’dan MR çektirmesi istendi. Ancak üzerinde metal bir cisim var denilerek bir türlü MR’ıçekilemedi. Daha sonra röntgene yönlendirilen Cansız’ınboğazında çengelli iğne unutulduğu fark edildi. 

Bunun üzerine iğnenin alınmasını isteyen Cansız birçok hastane ve doktorla görüşse de hiçbirisi ameliyat yapmaya yanaşmadı. İğnenin şah damarına çok yakın olduğu ve ameliyat sırasında hayatını kaybedebileceği gerekçesiyle tüm doktorlar ameliyatı reddetti. Çaresiz bir şekilde hastaneleri dolaşmaya devam eden Cansız sonunda İzmir’de bir özel hastanede ameliyat yapabileceğini söyleyen bir doktor bulmayı başardı.

“Tüm Riskleri Göze Aldık”

Meltem Cansız ve ailesi bu ameliyata girmeden evvel tüm riskleri aldıklarını ifade ettiler. Zira doktorları tarafından ölüm veya felç kalma riskinin bulunduğu ifade edildi. Bir iğne yüzünden hayatı mahvolan Cansız ne olursa olsun bu ameliyatın yapılmasını istedi. Başarılı bir şekilde yapılan ameliyattan sonra ise iğneden kurtulan Cansız yeni bir hayata merhaba dedi. Böylelikle boğazındaki iğneden de 18 yıl sonra kurtulmuş oldu. Kaynak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.