1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Bolu Seren Belediye Başkanlığı Büro Memur Alımı
Bolu Seren Belediye Başkanlığı Büro Memur Alımı

Bolu Seren Belediye Başkanlığı Büro Memur Alımı

Bolu Seren Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı 09 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 19 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS 60 puan şartı bulunmakta olup lise ve dengi okul mezunları başvurabilir. İlana başvuracak adaylar nasıl bi

A+A-

Seren Belediye Başkanlığı 09 Haziran 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Büro Memuru olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 19 Haziran 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P94 puanı ve en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Büro Memuru 1 kişi için şartlar: Lise ve Dengi okul mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme sınavı KPSS P94 puan türünden 60 puanı olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003840359 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Ayrıca başvuracak adaylar MEB Onaylı Bilgisayar Kullanımı Sertifikası (160 saat), MEB Onaylı Diksiyon Sertifikası (64 saat), Büro ve Benzeri İşlerde en az 2 yıl çalıştığını SGK Dökümü ile belgeleyebilme şartına sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Afyonkarahisar İhsaniye Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 14 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.