Bozok Üniversitesi Hemşire, Tekniker 25 Memur Alımı

Bozok Üniversitesi Hemşire, Tekniker 25 Memur Alımı

Yozgat Bozok Üniversitesi hemşire, tekniker, ebe ve diğer sağlık personeli olmak üzere 25 KPSS sıralaması ile memur alımı için duyuru yayımlandı. Alımlarda taban puanı olmadan, mülakat yapılmadan atama yapılacağı kılavuzda yayımlandı.

Yozgat Bozok Üniversitesi 25 kamu personeli alımı başvuruları 25 Kasım'dan itibaren başladı. Başvuru işlemlerinin son gün mesai saatine kadar şahsen yapılacak. 

Kadro dağılımı:

Kamu üniversitesi kamu personeli alımında 21 hemşire, 2 ebe, 1 sağlık teknikeri, 1 diğer sağlık personeli istihdamı sağlanacak. 

Başvuru tarihi ve şekli:

Üniversitenin yayımladığı alımda başvurular devam ediyor. Son başvurular 9 Aralık'ta yapılacak. Mesai saati bitimine kadar Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na belge teslimi ile müracaat yapılacak.

Başvuru şartları:

Bozok Üniversitesi'nde hemşire alımı için hemşirelik lisans mezunu ve Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olunması gerekmektedir. Meslek lisesi mezunu alımında 11 hemşire istihdam edilecek. Ayrıca başvuru şartlarında lise mezunu hemşireler için yaşlı bakım sertifikası, deneyim, ilk yardım sertifikası şartlarının taşınması da gerekiyor.

4 yıllık eğitim veren ebelik bölümünden mezun olan adaylar ise ebe kadrosu için başvuru yapacak. Kamu Üniversitesinin sağlık teknikeri kadrosunda alım için odyometri bölümü önlisans mezunu olup aynı zamanda uyku teknisyenliği sertifikasına sahip olunması gerekiyor. Sağlık personeli alımında ise adayın odyoloji bölümü lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuurlarda 2018 yılı KPSS puanı kullanılmaktadır. Alımlarda lise mezunları için P94, Önlisans mezunları için P93, lisans mezunları için P3 puanı ile alım yapılacak.

En güncel memur iş ilanları için memur alımı sayfamızı ziyaret edin. Yozgat Bozok Üniversitesi 25 kamu personeli alımı için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.