1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Bozok Üniversitesi KPSS Sıralaması İle Sağlık Personeli Alımı
Bozok Üniversitesi KPSS Sıralaması İle Sağlık Personeli Alımı

Bozok Üniversitesi KPSS Sıralaması İle Sağlık Personeli Alımı

Bozok Üniversitesi KPSS sıralaması ile en az lise mezun Sağlık teknikeri, Diğer sağlık personeli ve Hemşire 102 kişi alım ilanları yayınladı. Başvuruları başlayan ilana son başvuru tarihi olarak 30 Nisan 2018 açıklanmıştır.

A+A-

Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Eczacı, Diyetisyen, Laborant, Sağlık Teknikeri ve Hemşire olmak üzere toplam 102 kişi Kamu Personel Alım ilanı 16 Nisan 2018 de yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 30 Nisan 2018 kadar yapmaları gerek.

Sözleşmeli 102 kişi (Memur) alımı yapılacağı devlet personel başkanlığınca yayınladı. Başvurular Orta Öğretim lise, Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart.

Adaylarda aranan bazı şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 102 Personel alımı için şartlar: Lise, Önlisans ve Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik, Eczacılık, Diyetisyen, Tıbbi laboratuvar ve Ebe bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Adaylar iş talep formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Üniversite Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Bozok Üniversitesi 102 Sağlık Personeli alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.