1. HABERLER

  2. HABER

  3. Bu Hafta Yayınlanan Kamu Personel Alım İlanları Eylül
Bu Hafta Yayınlanan Kamu Personel Alım İlanları Eylül

Bu Hafta Yayınlanan Kamu Personel Alım İlanları Eylül

Sitemiz olarak siz değerli takipçilerimiz için Bu hafta yayınlanan kamu kurum ve kuruluşlarına alınacak memur ve işçi ilanlarını sizlere sunuyoruz. Belediyeler, TUBİTAK, Üniversiteler, TÜSAŞ, Dışişleri Bakanlığı, TSK ve Özel İdare olmak üzere Kamuya 258 k

A+A-

7 Kurum ve 258 Personel alımına ilişkin detaylar aşağıda geniş bir şekilde sunulmuştur.

Dışişleri Bakanlığı 1 sözleşmeli sekreter alımı (JUBA) için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamış olması, En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olması gerekmektedir. Başvurular 08 Eylül 06 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılmakta. Haber Detay için Tıklayınız.

Düzce Üniversitesi 1 kişi için şartlar: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak programından mezun olmak. 1 Hemşire için şartlar: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu olması şart. Başvurular 08 Eylül 22 Eylül 2017 tariklerinde yapılmakta. İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığına Alınacak personeller 14 kişi için 2 kişi Uzman ve 12 kişi Araştırmacı olarak görevlendirilecektir. Alınacak personeller İstanbul, Ankara ve Kayseri adreslerine istihdamı sağlanacaktır. 08 Eylül 18 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılmaktadır. İlan kılavuzu için Tıklayınız.

TSK Kara Kuvvetleri Komutanlığı İlkokul Mezun Sözleşmeli Er Alım ilanı yayınladı. Başvurular Başlamış olup 30 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilan kılavuzu için Tıklayınız.

Zonguldak İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 1 Kişi olarak istihdam edilecektir. Başvurular 13 Eylül 2017 de başlayacak olup 20 Eylül 2017 mesai bitimine kadar devam edecektir. İlan kılavuzu için Tıklayınız.

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı 3 Kamu Personel Alım İlanı 06 Eylül 2017 de yayınladı. Alınacak 3 kişi olan ilana başvurular 11 Eylül 2017 de başlayacak olup 26 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gereklidir. İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı en az İlkokul en çok Lisans Mezun İşkur İşçi Alım ilanları 06 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Bay Bayan adaylar için başvurular başlamış olup 15 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003986921 no ile başvuru yapabilirler.

Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanlığı 06 Eylül 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 15 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İlan detay için Tıklayınız.

Türkiye Vagon Sanayi Genel Müdürlüğü Elektrik Teknisyenliği 3 kişi için şartlar: Lise Elektrik Elektronik mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. İlanı Devlet Personel Başkanlığı Yayınlamıştır İş Kurumu Yayınlandığı zaman ilan numaraları sizler ile paylaşılacaktır.

Sivas Belediye Başkanlığı İŞKUR 5 İşçi Alımı İş İlanları. Beden İşçisi Genel 5 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok Lisans mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003992221 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Sivas Valiliği İmranlı Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi ve 1 kişi Büro Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım Kariyer ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup başvuru son tarih 20 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuracakları ilan adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İstanbul Maltepe Belediye Başkanlığı Elektrik Mühendisi 1 kişi için şartlar: İşkur ilan 00003991229 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların üniversitelerin Lisans Programlarında yer Mühendislik Bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca talepte 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları geçerli olup; EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

Giresun Tirebolu Belediye Başkanlığı Barkodcu Görevlisi 1 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok Lise mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003991086 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Sakarya Serdivan Belediye Başkanlığı Mimar alımı için şartlar: İşkur ilan 00003984741 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların üniversitelerin Lisans Programlarında yer alan Mimarlık Bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca talepte 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları geçerli olup; EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

TUBİTAK 217 Kişi alımı için şartlar: Teknisyeni pozisyonuna başvurabilmek için; Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, İnternet ve Ağ Teknolojileri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Elektrik, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Elektronik Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Alanında en az 2 (iki) yıl mesleki tecrübe sahibi olmak şart. Başvurular 08 Eylül 29 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılmakta. Habere ulaşmak için Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum