Bülent Ecevit Üniversitesi KPSS B grubu ile 120 personel alıyor

Bülent Ecevit Üniversitesi KPSS B grubu ile 120 personel alıyor

Zonguldak iş ilanları yayımlandı. Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli kamu personeli alım ilanında yer alan bilgilere göre; 120 kişilik kontenjan ile sağlık personeli alımı yapılacaktır. İşte detaylar…

Türkiye genelinde devam eden sürekli işçi alımı, geçici işçi alımı, kamu personeli alımı ve memur alımı ilanları kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanmaya devam ediyor. Söz konusu ilanların başvuru süreçleri bugün itibari ile başladı.

Sağlık personeli alımı alanında son zamanlarda yüksek kontenjanları alımlar yapılırken; özellikle Covid 10 salgın döneminden kaynaklanan ve eksiklikleri tespit edilen personel alımları için kamu üniversitesi ilanları Çalışma Bakanlığı aracılığı ile duyurulmaya devam ediyor.

Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan sağlık personeli alımı için güncel başvuru kılavuzu yayımlandı. Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; 120 kişilik istihdam yapılacağı beyan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı için 120 kişilik kontenjanın dağılım şekli ve unvan bilgileri şu şekilde:

2 Diyetisyen, 4 Eczacı, 5 Fizyoterapist, 80 Hemşire, 5 Laborant, 12 Sağlık Teknikeri, 12 Diğer Sağlık Personeli  şeklinde listelenmektedir. Aşağıda yer alan tablodan unvan ve nitelik bilgilerine erişmek mümkündür.

Başvuru Süreci

Sözleşmeli sağlık personeli alımı için hazırlanan başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; başvuru yapacak olan adaylar kılavuzun Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün süre ile üniversite resmi internet adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Eczacı kadrolarına başvuru yapacak olan adayların ise başvuru evraklarını Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ve mezuniyet belgesini üniversite Personel Daire Başkanlığının personelbasvuru@beun.edu.tr e-posta adresine göndermeleri gerektiği ilan edilmiştir.

Başvuru Şartları

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı için belirtilen genel başvuru kriterleri dahilinde; başvuru yapacak olan her adayın KPSS B grubu puanı beyan etmesi talep edildiği ilan edilmiştir.

bulent-ecevit-universitesi-kpss-b-grubu-ile-120-personel.jpg

İlgili başvuru şartından yalnızca Eczacı alımları için  başvuru yapan adaylar muaf olacaktır. Unvan ve talep edilen özel başvuru şartları aşağıda tabloda yer almaktadır. Bülent Ecevit Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli süreç bilgilerine yayımlanan güncel kılavuzdan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.