Burdur Belediyesi 55 Personel Alımı Yapıyor

Burdur Belediyesi 55 Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile KPSS şartı olmadan Burdur Belediyesine 55 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları
Başvuru yapacak olan adaylar TC vatandaşı olmalıdır. Kamu haklarından yasaklı olmamalıdır. Görevine yapmaya engel sağlık engeli bulunmamalıdır. 18 yaş tamamlanmış olmalıdır ve en az lise mezunu olunmalıdır. Adaylar askerliğini yapmış olmalıdır ve 40 yaşından gün almamış olmalıdır. Bu şartları sağlayan adaylar başvuru yapabilir. 55 personel alınacaktır ve sözleşmeli işçi olarak istihdam edilecektir. İşçiler farklı alanlarda çalışacaklardır.

Başvuru Usulü
27 Haziran tarihinde yayınlanan ilan ile başvurular başlamıştır. Burdur Belediyesinde bulunan 55 boş kadronun doldurulması için ilan yayınlanmıştır. 8 işçi sıkıştırmalı çöp kamyonun arkasında çalışmak üzere alınacaktır. 12 kişi inşaat ve kanalizasyon işlerinde çalışmak üzere alınacaktır. 35 kişi ise genel kapsamda görev yapacaktır. Bu pozisyonlarda çalışmak isteyenler 1 Temmuz’a kadar başvurularını yapacaktır. Başvuru ilanına belediyeye ait web sitesinden ulaşılabilir. İlanı inceleyen adaylar belirtilen usulde başvurularını yapabilirler. Başvuru için istenen evraklar ilanda belirtilmiştir. 

Başvurusu kabul edilen adaylar için kura çekimi yapılacaktır. Başvuru sonucuna göre yapılan nihai listeye giren adaylar kura törenine katılacaktır. Burdur belediyesi sultan deresi hizmet kampusu toplantı salonunda kura çekimi yapılacaktır. 8 Temmuz 2019 günü saat 10.00-11.00 saatleri arasında kura çekilecektir. Kura çekimi sonrasında işe alınacak olan adaylar belli olacaktır. 

Burdur Belediye Başkanlığı 55 personel alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olması ve Burdur il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005040438, 00005040476 ve 00005040489 olarak belirtilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.