Burdur Salda Gölü İçin Çok Sayıda İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Burdur Salda Gölü İçin Çok Sayıda İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Burdur Belediyesi Burdur Salda Gölünde görevlendirmek üzere işçi alımı ve personel alımı ilanı yayımladığını ilan etti.

Yerel yönetimler belediyeler bünyesinde hem mahalli kent hizmetleri hem de doğal güzelliklerin korunması, geliştirilmesi ve hizmet verilebilir bir mekan haline getirilebilmesi amacıyla eksik görülen pozisyonlara personel alımı ve işçi alımı yapılmasına devam ediliyor.

Burdur Belediyesi Personel Alımı

Burdur Belediyesi personel alımı olarak aracı kurumlarda ilana çıkan ve ilgili adayların bilgisine sunulan istihdamların detaylarında verilen bilgilere göre ilgili personel alımı işçi alımı sürecinin Burdur Salda Gölü Turizm şirketinde yapılmasına karar verilmiştir.

Unvan ve Kontenjan

Burdur Salda Gölü şirketi bünyesinde gerçekleştirileceği ilan edilen personel alımı ve işçi alımı için çıkılan ilanda verilen kontenjan ve unvan bilgilerine göre toplamda 5 kişilik kontenjan açılmış olup; alımların ise Beden İşçisi unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Burdur Salda Gölü Beden İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak zorunluluğu bulunurken, adayların kamu haklarından mahrum olmayan, askerliğini tamamlamış ve görevine uygun olarak yeterli eğitim, yaş, tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların şahsen ve en geç 26.8.2019 tarihine kadar şirket birimlerine başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

burdur.PNG

Diğer iş ilanlarına erişebilmek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum