Burdur SYDV 3 Geçici İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Burdur SYDV 3 Geçici İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Burdur’da hizmetlerine devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından geçici işçi alımı yapılacağı açıklandı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneklerinin Türkiye genelinde hizmet veren şubeleri dahilinde lüzumlu görülen pozisyonlar, unvanlar ve kontenjanlar sınırları ile yeni personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam etmektedir.

Yerel hizmet birimleri bazında önemli bir istihdam merkezi haline gelen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SYDV) sirkülasyonu için her hafta Türkiye genelinde farklı şube ve birimlerde olmak kaydı ile onlarca istihdam ilanları yayımlanmaktadır.

Başvurulara dair yayımlanan kılavuzlar önem arz etmekte olup; adayların kılavuzda yer alan özel şartlar, kontenjan bilgileri ve eğitim bilgilerine ayrıca uymaları talep edilmektedir.

Burdur Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Bu standartlarda yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Burdur kentinde hizmetlerine devam eden Yelişova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SYDV) bünyesinde personel alımı yapılacağı açıklanmaktadır.

Yeşilova SYDV İşçi Alımı

Burdur kentinde çalışmalarına devam eden Yeşilova SYDV dahilinde 3 kontenjan ile sınırlı olmak koşuluyla geçici işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alımların ise Yaşlı ve Bakım Personeli unvanı ile yapılacağı ilan edilmiştir.

Başvuru Şartları ve Süreci

Başvuru yapacak olan adayların; 18-50 yaş şartına uygun, en az lise mezunu, Yaşlı Bakım Projesi Kapsamında çalışabilecek ve öncelikle 3294 sayılı kanun kapsamında olan adaylar olması gerekmektedir.

Yeşilova ilçesinde ikamet eden ve Geriatri mezunu olan adayların başvuru yapabilecekleri ilan için, en az B sınıfı ehliyete sahip olanların en geç 13.9.2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını SYDV’ye teslim etmeleri gerekmektedir.

sydv1-001.PNGsydv2-001.PNG

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.