Bursa Belediyesi 18 Teknisyen ve Personel başvuruları bugün sona eriyor

Bursa Belediyesi 18 Teknisyen ve Personel başvuruları bugün sona eriyor

Belediye personel alımı kapsamında kurum dışı olarak belediye özel şirket iştirakleri bünyesinde farklı unvan ve kontenjanlarda; Bursa Belediyesi tarafından 18 kişilik istihdam yapılacağı açıklandı. başvuru ilan ve kılavuzları haberimizde…

Türkiye genelinde yerel yönetimler bazında devam eden kamu personeli alım ilanları dahilinde yer alan ve kurum dışı alanında yayımlanan belediye personel alımları dahilinde güncel başvuru süreçleri devam eden iş ilanları hakkında bilgilendirmeler yapılıyor.

Burs İş İlanları

Marmara Bölgesinin ve Türkiye genlinin önemli bir istihdam merkezi haline gelen Bursa iş ilanları kapsamında adayların bugün başvuru yapabilecekleri 18 kişilik istihdam ilanı yayımlandı. Detaylar ve kılavuz bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Görev Yeri 

Bursa yerel yönetimler dahilinde Nilüfer Belediyesi ile iştiraki hizmetleri bulunan TARIMAŞ Bursa Hayvancılık Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde yapılacak olan personel alımları için 6 farklı ilan yayımlandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

TARIMAŞ Bursa Hayvancılık Tarım Sanayi bünyesinde; üç farklı unvanda işe alım yapılacaktır. Toplamda 18 kişilik kontenjan açılan alımlar için; 8 kişilik Su Ürünleri Personeli alınacak olup; ayrıca 8 kişilik kontenjan ile Temizlik Personeli alımı ve 2 kişilik kontenjan dahilinde Ziraat Teknisyeni alımı yapılacaktır.

Su Ürünleri Personel İlanı

Yayımlanan personel alımı başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre; su ürünleri personel alımı kapsamında talep edilen personel sayısı 8 olup; adayların başvurularının geçerli bir şekilde kabul edilmesi için; su ürünleri, balıkçılık, denizcilik alanlarında en az lise mezuniyetine sahip olmak gerekmektedir.

1380 sayılı kanun çerçevesinde bilgi sahibi olan ve av yasaklarına karşı görev ve talimatları yerine getirebilecek olan personellerin, 35 yaş şartını sağlamak koşulu ile başvuru yapabilecekleri beyan edilmektedir.

Temizlik Personeli İlanı

Bursa iş ilanları kapsamında yapılacak olan temizlik personeli alımları için 8 kişilik kontenjan açılmış olup; adayların en az ilköğretim mezunu, kimyevi maddelere alerjisi olmayan ve 35 yaş altı olan erkek adayların başvuruları kabul edilecektir.

Ziraat Teknisyeni İlanı

Teknisyen alımları için 2 kişilik personel alımı yapılacak olup; adayların ilgili bölümlerden en az lise mezunu olması ve mesleki tecrübeye sahip olması kriterleri aranacağı ilan edilmiştir.

Başvuru Süreci

Her aday ilgili şirket dahilinde iş başvurusu yapmak için; 18 Eylül 2020 mesai sonuna kadar Yolçatı Mahallesi, Hal Yolu Üzeri, No:2/1 Nilüfer/Bursa adresine başvuru yapabilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum