Bursa Belediyesi KPSS Şartsız 7 Memur Alımı Yapıyor

Bursa Belediyesi KPSS Şartsız 7 Memur Alımı Yapıyor

Bursa Belediyesinde görevlendirilecek olan ve farklı unvanlarda alınacak olan personeller için 7 farklı memur alımı ilanına çıktı.

Belediyelerin ve belediye ilçe kurumlarının bünyesinde tespit edilen personel eksiklikleri için hemen her gün yurdun çeşitli yerlerinden yeni personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmakta olup; detaylar halka açıklanmaktadır.

Türkiye genelinde sayıları milyonları bulan işsiz vatandaşlar için bir istihdam merkezi olarak hizmet veren belediyelerin , bu süreçte yayımladıkları personel alımı ve işçi alımı ilanları ise iş arayan vatandaşlara önemli bir imkan sunmaktadır.

Bursa Personel Alımı 

Bu bahiste yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Bursa şehrinde kent hizmetleri faaliyetleri yürüten Bursa Belediyesi bünyesinde yeni istihdamların yapılacağı açıklanmıştır.

Kesbeltaş İstihdamları

Söz konusu istihdamlar için merkezi Kesbeltaş Kestel Belediyesi adres olarak tayin edilirken, belediye şirketi olarak hizmet veren Kesbeltaş’ın istihdam muhatabı olarak adayları beklediği ilan edilmiştir.

Unvan ve Kontenjanlar

Bursa Kesbeltaş için yapılacak olan yeni personel alımı ve işçi alımı ilanlarında yer alan istihdam bilgilerine göre adayların 1 Basın Yayın Sosyal Medya Uzmanlığı, 1 Fen İşleri ve 5 Park ve Bahçe Hizmetleri İşçisi alımı yaptığı açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Söz konusu süreç dahilinde personel alımı yapacak olan Kesbeltaş istihdamları için başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda belirtilen şartları taşımaları gerektiği; Medya Personeli için Photoshop, After Effects ve Adobe Premiere programlarına hakim olan 35 yaşında adaylar olmaları gerektiği ilan edilmiştir.

Bütün adayların Bursa Kestel ikametine sahip olması gerekirken, Fen İşleri adaylarının ise 30 yaşını doldurmamış olmak şartına uygun olmaları talep edilmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların şahsen yapmaları gereken başvurular için en geç 13.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bursa Belediyesi Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.