1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Bursa Teknik Üniversitesi 3 Kamu İşçi Alımı
Bursa Teknik Üniversitesi 3 Kamu İşçi Alımı

Bursa Teknik Üniversitesi 3 Kamu İşçi Alımı

Bursa Teknik Üniversitesi Bay/Bayan En az İlkokul Mezun İşçi Alım ilanı 10 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 19 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana alımlar Üniversitenin rektörlüğü tarafından görevlendirilece

A+A-

Bursa Teknik Üniversitesi 10 Temmuz 2017 de Sözleşmeli Bahçıvan ve Beden işçisi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Bahçıvan 1 kişi ve Beden işçisi 2 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 19 Temmuz 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 28 Temmuz 2017 tarihinde Saat 10:00 ile 10:00 arasında Bursa adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Beden İşçisi Genel 2 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003888469 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Bahçıvan 1 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003888449 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.