1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. BURULAŞ 55 Daimi Otobüs Şoförü ve Personel Alımı Yapıyor
BURULAŞ 55 Daimi Otobüs Şoförü ve Personel Alımı Yapıyor

BURULAŞ 55 Daimi Otobüs Şoförü ve Personel Alımı Yapıyor

Belediyeler ile birlikte çalışan kurumlar bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımı ve işçi alımı ilanlarına yenileri eklendi.

A+A-

Her belediyenin çalışma disiplininde hem kurum içi hem de kurum dışı olarak birlikte mesai harcadıkları şirketlerin bünyesinde eksik olarak tespit edilen personel ve işçilere dair gerekli görülen istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan son ilanlardan olan ve Bursa kentinde görevlendirilecek personel ve işçilerin tespiti için kamuoyu bilgisine sunulan istihdam ilanlarında ise ilgili vatandaşların bilgisine sunulmak üzere, ilgili istihdamların kontenjan ve unvan detaylarına dair bilgiler verildi.

Bursa kentinde BURULTAŞ firmasında görevlendirilmek üzere Bursa Ulaşım Toplu Taşıma İŞL. TUR. SAN. Tarafından hazırlanan istihdam ilan bilgilerinde yer alan ifadelere göre, BURULTAŞ firması için 55 kişilik istihdam kontenjanı ayrıldığı duyuruldu.

İlgili alımların unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan rakamlara göre; 50 kişilik kontenjan ayrılmak üzere Otobüs Şoförü alımı yapılacağı ve alımların daimi statüde olacağı açıklandı. 1 kişilik Otobüs Mekanik Görevlisi alımı yapılacak olup diğer kontenjanlara ise Otopark Saha Amiri ve Gişe Görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi.

Otobüs Şoförlüğüne başvuru yapacak olan adayların ilkokul mezunu olma, en az 5 yıllık E Sınıfı ehliyete sahip olmak ve 50 yaşından gün almamış emekli olmayan vatandaş olmak kriterlerine uyması gerektiği ilan edildi.

Otobüs Mekanik Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların ise en az meslek lisesi mezunu olup alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip olması şartı aranırken; Otopark Saha Amirinin ayakta durmaya bir engeli olmaması ve en az lise mezunu olması şartı arandığı açıklandı.

Son olarak 1 kişilik kontenjan ayrılan Gişe Görevlisi alımına başvuru yapacak olan adayların bilgisayar ofis programlarına hakim olması gerektiği belirtilirken, adayları en az lise mezunu olması gerektiği ilan edildi.

Başvuruların Bursa Odunluk mahallesinde yer alan BURULTAŞ merkezine şahsen ve en geç 29.7.2019 mesai bitimine kadar gerçekleştirilmesi gerektiği ifade edilmektedir.

BURULAŞ 55 Daimi Personel Alımı İlanı

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.