Büyükşehir 59 Kamu Personeli Başvurular Başlıyor

Büyükşehir 59 Kamu Personeli Başvurular Başlıyor

Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda alınacak 59 personelin farklı branşta Kamu Personeli olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı İZENERJİ A.Ş. yaptığı açıklamada alınacak 59 personelin daimi kadroda Büro Personeli, Çağrı Operatörü, Dağıtım Personeli, Danışma Personeli, Bitki Teknikeri, Sekreter, Sosyolog, Şoför, Temizlik Personeli, Tır Şoförü, Beden İşçisi, Beko Loder Operatörü, Biyosidal Ürün Sağlayıcısı olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Büro Personeli için aranan nitelikler (7 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az Lise tercihen Üniversite mezunu olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak ve Bilgisayar ve Ofis malzemelerini kullanabiliyor olmak şartları aranmaktadır.

Çağrı Operatörü için aranan nitelikler (6 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az Lise mezunu olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Akıcı konuşabilmek ve Bilgisayar ve Ofis malzemelerini kullanabiliyor olmak şartları aranmaktadır.

Dağıtım Personeli (Gıda) için aranan nitelikler (4 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az Lise mezunu olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Danışma Personeli (Gıda) için aranan nitelikler (2 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az Lise tercihen Üniversite mezunu olmak, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü ve İnsanlarla iyi iletişim kurabilmek ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Endüstri Bitkileri Yetiştirme Teknikeri için aranan nitelikler (2 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Sekreter için aranan nitelikler (2 personel)

Bayan olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az Lise tercihen Üniversite mezunu olmak, Diksiyonu düzgün Prezantabl olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Sosyolog için aranan nitelikler (2 personel)

Tercihen Bayan olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler (5 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az Ortaokul mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler (10 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Tır Şoförü için aranan nitelikler (2 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az Ortaokul mezunu olmak, Gerekli sürücü belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (5 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Beko Loder Operatörü için aranan nitelikler (2 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak, Operatörlük için gerekli belgelere sahip olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı için aranan nitelikler (10 personel)

Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak, Herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak ve Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler ve başvuru şekli

Öz geçmiş (CV) istenmektedir.

Adaylar için başvuru tarihleri 27 - 29 Mayıs 2020’dir.

Bu İlan İzmir İşçi Alımı Kategorisinden verilmiştir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.