Kamu Kurumu 17 Personel Alımı Başvuru Detayları

Kamu Kurumu 17 Personel Alımı Başvuru Detayları

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 17 personelin kamu İşçisi olarak istihdam edileceği belirtiliyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamada alınacak personellerin daimi kadroda Atıksu Arıtma Tesisi İşletme Operatörü, Makine Teknikeri, Makine Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni ve Elektrik/Elektronik Teknikeri olarak istihdam edileceğini belirtti.

Atıksu Arıtma Tesisi İşletme Operatörü için aranan şartlar

Türk vatandaşı olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Makine Teknikeri için aranan şartlar

Türk vatandaşı olmak, Teknik Eğitim meslek yüksek okulu veya teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak, Mesleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Makine Teknisyeni için aranan şartlar

Türk vatandaşı olmak, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Mesleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Elektrik Teknisyeni için aranan şartlar

Türk vatandaşı olmak, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen EKAT belgesine sahip olmak, Tercihen güneş enerji sistemleri konusunda tecrübeli olmak esleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Elektrik/Elektronik Teknisyeni için aranan şartlar

Türk vatandaşı olmak, Teknik Eğitim meslek yüksek okulu veya teknik okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen EKAT belgesine sahip olmak, Tercihen güneş enerji sistemleri konusunda tecrübeli olmak esleğinde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak ve Manisa İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Fotoğraflı Öz geçmiş (CV), Askerlik terhis veya muaf belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma, Varsa SGK hizmet dökümü, İkametgah belgesi, Varsa EKAT belgesi istenmektedir.

Başvuru tarihleri 27 - 29  Mayıs 2020’dir.

Bu ilan Manisa İş İlanları Kategorisinden verilmiştir.

Başvuru kılavuzu. 

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.